Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Новини

Чергова провокація проти ОП-ЗЖ: у Шостці вночі невідомі наліпили агітаційні наліпки на автомобілі
23 жовтня 2020
Сьогодні вночі, 23 жовтня, за кілька днів до виборів, відбулася чергова провокація проти ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.
25 жовтня об 11.00 розпочинає роботу прес-центр партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
23 жовтня 2020
У пресцентрі можна буде отримати оперативну інформацію про хід голосування по всій Україні. Ми будемо вести паралельний підрахунок голосів. Заплановані щогодинні телемости з регіонами, брифінги та прес-конференції.
Вибори 25 жовтня – шанс змінити країну. Звернення Юрія Бойка до виборців
23 жовтня 2020
Через два дні в Україні пройдуть вибори до місцевих органів влади. Від їх результатів залежить, чи зможе наша країна стати на шлях впевненого розвитку або продовжить падіння в прірву криз, злиднів і розрухи. Ми всі бачимо, що відбувається з країною за останні роки. І нинішня влада не здатна і не хоче нічого вирішувати.
Наталія Королевська: 25 жовтня люди своїми бюлетенями дадуть відповіді на всі питання і всі невиконані обіцянки влади
23 жовтня 2020
Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
Оксана Деркач: ОП-ЗЖ демонструє владі можливість діалогу з рішення загальнодержавних проблем
23 жовтня 2020
Українська опозиція демонструє можливість вирішення проблемних питань на міжнародному рівні за наявності політичної волі для їх вирішення. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявила член партії ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ, кандидат в мери Полтави Оксана Деркач.
Олександр Попов: Щоб Київ став кращим, потрібно прийти на дільниці та проголосувати
23 жовтня 2020
Вибори – це шанс змінити на краще життя в кожному будинку і кожному дворі, тому в неділю треба прийти на дільниці та проголосувати. Про це заявив кандидат у мери від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Олександр Попов.
Тетяна Плачкова: Команда ОП-ЗЖ подала 5 пріоритетних рішень нової Одеської міськради
23 жовтня 2020
Представники депутатської групи «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» в Одеській міській раді зареєстрували пакет антикризових рішень для розв’язання болючих для жителів міста проблем і наполягають на їхньому прийнятті вже у листопаді нинішнього року. Про це заявила народний депутат від ОП-ЗЖ Тетяна Плачкова.
Представники ОПЗЖ на Закарпатті разом з учасниками руху #SaveФОП передали до ОДА підписи підприємців, які виступають проти законів № 128 та № 129
23 жовтня 2020
Сьогодні голова Закарпатської регіональної організації партії «Опозиційна платформа – За життя» Іван Чубирко, кандидат на посаду мукачівського міського голови В'ячеслав Шутко і кандидати в депутати Мукачівської міської ради Роберт Іванчо та Сергій Альохін зустрілися із заступником голови облдержадміністрації Олегом Коцюбою і передали всі підписи ФОП, які зібрали представники партії та руху #SaveФОП у Закарпатській області.
Вадим Рабінович: Нехай МВФ візьме в рахунок погашення боргу все, що вкрав з України!
23 жовтня 2020
Вадим Рабінович: Нехай МВФ візьме в рахунок погашення боргу все, що вкрав з України!
Юрій Павленко: Вимагаю перевірити законність звільнення санітарних лікарів та можливе зловживання владою МОЗ
23 жовтня 2020
У прямому ефірі телеканалу «112 Україна» народний депутат Юрій Павленко звернувся до Генерального прокурора з вимогою негайно перевірити законність звільнення Міністерством охорони здоров’я очільників Лабораторних центрів по всій Україні.
×
Приєднатися