Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Наталія Королевська: Кадрові ротації не допоможуть вивести країну з кризи, потрібні перевибори парламенту
30 вересня 2021
Про це сьогодні, коментуючи новину про можливу відставку голови Верховної Ради України, заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
Микола Скорик: За газову кризу несе відповідальність українська влада
30 вересня 2021
Газова криза в Україні є прямим наслідком дій української влади. Про це в студії «Першого незалежного» телеканалу заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик.
Ілля Кива: нинішня ціна на газ вбиває українську економіку
30 вересня 2021
Високі ціни на газ і погіршення економічної ситуації в Україні стали наслідком того, що влада керується не інтересами держави та народу, а веде гру в інтересах третіх країн. Про це заявив журналістам народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.
Наталія Королевська: Введення військово-цивільної адміністрації в Слов'янську - це афера влади, заручником якої стало стотисячне мирне місто
30 вересня 2021
Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
Олександр Мутель: Опозиція ініціює звернення до влади для вирішення проблеми транспортного колапсу в Вишневому
30 вересня 2021
Депутат Київської облради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Олександр Мутель ініціює звернення до бюджетного комітету Верховної Ради та до Міністерства розвитку громад і територій щодо виділення коштів на будівництво шляхопроводу через залізничні колії в Вишневому (Київська область). Про це депутат написав на своїй сторінці в Facebook.
З ініціативи ОП-ЗЖ на Кіровоградщині проведуть паспортизацію братських могил воїнів-визволителів
30 вересня 2021
Кропивницька райрада Кіровоградської області підтримала ініціативу депутата від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Олександра Рихлицького про збереження і шанування пам’яті воїнів-визволителів.
На Донеччині команда ОП-ЗЖ організувала привітання для літніх людей
30 вересня 2021
На Донеччині напередодні міжнародного дня літньої людини депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ зі Слов'янська, Дружківки, Костянтинівки, Маріуполя, Покровська та інших міст Донецької області організували привітання для пенсіонерів, провідали вдома самотніх літніх людей, передали їм привітання і необхідну гуманітарну допомогу.
У Краматорську ОП-ЗЖ виступила проти підвищення тарифів
30 вересня 2021
У Краматорську на Донеччині під час чергової сесії міськради депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ підтримали звернення до центральної влади проти підвищення комунальних тарифів і цін на енергоносії для населення. Дана ініціатива об'єднала весь депутатський корпус. Про це повідомила керівник фракції ОП-ЗЖ у Краматорській міській раді Світлана Фоміна.
Юрій Бойко: Влада недостатньо фінансує медицину і затримує виплати медикам
30 вересня 2021
Опозиція під час бюджетного процесу наполягатиме на повноцінному фінансуванні медицини та забезпеченні медиків своєчасною виплатою зарплат і надбавок. Про це заявив під час зустрічі з колективом Київської обласної лікарні №2 Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.
Андрій Лесик: Влада відмовляється захищати права дітей!
30 вересня 2021
Андрій Лесик: Влада відмовляється захищати права дітей!
×
Приєднатися