Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Наталія Королевська: Ми презентували «соціальну» дорожню карту - п'ять кроків щодо захисту людей похилого віку
1 жовтня 2021
1 жовтня, в Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана, з ініціативи народного депутата від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталії Королевської, відбулося спільне засідання Соціальної ради України та Національної платформи «Жінки за Мир».
Наталія Королевська: Пенсіонери не повинні виживати на 2 тисячі гривень на місяць - держава зобов'язана про них подбати
1 жовтня 2021
Про це сьогодні, в Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана, на засіданні Соціальної ради України, заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
Володимир Мороз: Влада, програвши місцеві вибори на Донбасі, тепер у будь-якій спосіб намагається переписати їх результати
1 жовтня 2021
Про це в Слов'янську під час чергового судового засідання в Донецькому окружному адмінсуді, де триває розгляд позову про визнання незаконним рішення щодо відсторонення Віталія Нешина з посади Селидівського міського голови, заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Володимир Мороз.
Юрій Бойко: У країни немає майбутнього, якщо вона не дбає про тих, хто її захистив і відновлював
1 жовтня 2021
Захистити людей, які винесли на своїх плечах війну, відновлення, будівництво країни - це дуже важлива та благородна мета і ОП-ЗЖ буде її домагатися. Про це, 1 жовтня, у Міжнародний день людей похилого віку, на засіданні Соціальної ради України заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.
Тетяна Плачкова: Місцевим бюджетам потрібна додаткова держдотація на компенсацію подорожчання енергоносіїв
1 жовтня 2021
Ситуація з початком опалювального сезону - типовий приклад того, коли бажане видається за дійсне, а слова членів Кабміну звучать як міфи. Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Тетяна Плачкова.
Сергій Льовочкін: У бюджеті-2022 влада заклала на обслуговування держборгу більше, ніж на розвиток економіки
1 жовтня 2021
Пропонуючи в 2022 році збільшити рівень державного боргу до ВВП, уряд затягує борговий зашморг на шиї країни. Про це заявив народний депутат Сергій Льовочкін, коментуючи проект держбюджету наступного року, внесений Кабміном у Верховну Раду.
Юрій Бойко: Бюджет-2022 прирікає старше покоління на злиденне існування
1 жовтня 2021
Проект бюджету на 2022 рік - антисоціальний. Влада свідомо продовжує економити на найнезахищеніших категоріях населення - пенсіонерах, інвалідах, багатодітних сім'ях. Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.
Вітання Юрія Павленка з Міжнародним днем людей похилого віку
1 жовтня 2021
Шановні земляки, дорогі ветерани! Щороку 1 жовтня світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку. Це хороша нагода сказати щирі слова вдячності нашим батькам, ветеранам війни і праці, пенсіонерам, які пройшли складні життєві випробування.
Вадим Рабінович: «ОПЗЖ» не голосуватиме за відставку Разумкова. Опозиція обговорює віхід з парламенту
30 вересня 2021
Вадим Рабінович: «ОПЗЖ» не голосуватиме за відставку Разумкова. Опозиція обговорює віхід з парламенту
×
Приєднатися