Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

У Костянтинівці ОП-ЗЖ закликала центральну владу збільшити частку зарахування ПДФО до бюджетів громад до 65%
4 жовтня 2021
У Костянтинівці на Донеччині під час сесії міської ради з ініціативи депутатів від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ було ухвалене звернення до Верховної Ради, президента та Кабінету міністрів України щодо збільшення частки зарахування податку на доходи фізичних осіб до місцевого бюджету з 60 до 65 відсотків. Про це повідомив керівник фракції ОП-ЗЖ в Костянтинівській міській раді Леонід Єфремов.
На Пологівщині привітали вчителів-ветеранів
4 жовтня 2021
Колишніх вчителів не буває. В цьому переконалися партійці та активісти ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Пологівського району Запорізької області, коли вітали вчителів-ветеранів з Днем працівників освіти у Більмацькій громаді.
Вадим Рабінович - «слузі народу»: Закрийте рот - ви вбиваєте країну!
4 жовтня 2021
Вадим Рабінович - «слузі народу»: Закрийте рот - ви вбиваєте країну!
Опозиціонери Білопільської міськради виступили проти спроби влади перекласти відповідальність за оплату ЖК-послуги на місцеві громади
3 жовтня 2021
Депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Білопільської міськради (Сумська область) ініціювали звернення до вищого керівництва країни щодо недопущення підвищення тарифів у сфері ЖК-послуг для населення. Більшістю голосів документ був підтриманий на останній сесії.
Привітання Юрія Павленко з Днем працівника освіти
3 жовтня 2021
Дорогі учителі, представники найбільш подвижницької професії! Прийміть мої щирі вітання з нагоди особливо шанованого у нашому народі свята – Дня працівників освіти!
Привітання Юрія Бойка з Днем вчителя
3 жовтня 2021
Дорогі педагоги, вітаю вас з професійним святом!
Олександр Стрельченко привітав усиновлювачів
2 жовтня 2021
На святі на честь Дня усиновлення, перший заступник голови Сумської облради, голова регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Олександр Стрельченко подякував усім усиновлювачам, опікунам, прийомним батькам, батькам-вихователям за любов, відкрите серце та велику відповідальність за долі дітей.
Опозиціонери Світловодська привітали зі святом ветеранів та людей похилого віку
2 жовтня 2021
За ініціативи депутата Кіровоградської облради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Михайла Литвиненко депутати і активісти ОП-ЗЖ провідали і привітали зі святом ветеранів та пенсіонерів у Світловодську.
Ілля Кива про постачання газу в обхід України: Це початок кінця української економіки, а в результаті і розвалу країни
1 жовтня 2021
Поставки російського газу в Угорщину в обхід України стали наслідком злочинної політики влади, що обернеться остаточною загибеллю української економіки. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива заявив в своєму Телеграм-каналі.
Олександр Пономарьов: У Бердянська з'явився шанс відремонтувати колектор за кошти держбюджету
1 жовтня 2021
Міністерство розвитку громад і територій розробило проект програми «Питна вода України», згідно з якою з'явиться можливість виділення коштів на реконструкцію об'єктів водопостачання та водовідведення.
×
Приєднатися