Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Новини

Наталія Королевська: Замість виконання обіцянок повернути мир, влада цинічно позбавляє жителів Донбасу права голосу і змушує жити у режимі військового часу
14 вересня 2020
Про це в ефірі телеканалу «Інтер» заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
Юлія Льовочкіна: Рішення ЄСПЛ у справі «Левчук проти України» – перша ластівка для держави Україна з питання домашнього насильства
14 вересня 2020
Рішення Європейського суду з прав людини у справі «Левчук проти України» є важливим сигналом для нашої країни: необхідно переглянути державний підхід до проблеми домашнього насильства та гендерно-обумовленого насильства в цілому. Таку думку висловила член української делегації в ПАРЄ, народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юлія Льовочкіна, коментуючи рішення ЄСПЛ у справі «Левчук проти України».
Сергій Льовочкін: За півроку карантину уряд ніяк не підтримав бізнес
14 вересня 2020
Півроку тому Україна пішла на карантин, і з тих пір, незважаючи на обіцянки, уряд не розробив реальної програми допомоги бізнесу в умовах епідемії коронавирусу. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Сергій Льовочкін.
Дніпро відсвяткував День міста з партією «Опозиційна платформа - За життя»
13 вересня 2020
Дніпро відсвяткував День міста з партією «Опозиційна платформа - За життя»
Юрій Загородній: Чому громадяни України змушені відстоювати своє право розмовляти рідною мовою?
13 вересня 2020
Сьогодні у Пушкінському сквері міста Миколаєва відкрився новий тематичний арт-об'єкт. У гілках одного з дерев з'явилася русалка, а по ланцюгові, яким оповитий стовбур, гуляє кіт. Відкриття нового арт-куточка приурочили до Дня міста, який відзначили вчора, 12 вересня.
Ілля Кива: У міськради українських міст повинні прийти господарники, а не політики
13 вересня 2020
Місцеві вибори повинні привести до міськрад українських міст не політиків, а управлінців та господарників. Про це в ході конференції щодо висунення кандидатів до міськради Полтави заявив голова Полтавської міської організації ОП-ЗЖ, народний депутат Ілля Кива.
У Маріуполі тривають напади на прихильників ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ
13 вересня 2020
ьогодні, 13 вересня, у Маріуполі знову атакували працівників агітаційних наметів. На цей раз молодчики застосували балончик з фарбою, яким намагалися замалювати логотип партії ОП-ЗЖ. Також зловмисники знову зламали прапори України і розмалювали чорною фарбою саму палатку. У всіх випадках нападники намагалися відібрати також інформаційні бюлетені.
Юрій Загородній: Миколаїв – місто зі славною історією, та головні перемоги ще попереду
13 вересня 2020
Нагадаємо, 12 вересня жителі Миколаєва відзначили 231-й день народження міста.
Напад на партійну приймальню в Кураховому
13 вересня 2020
У м. Курахове (Донецька область) в ніч на 13 вересня радикально налаштовані молодики напали на громадську приймальню партії.
Вадим Рабінович: Нам потрібно усвідомити - нас більше ґвалтують, ніж люблять, вивозячи з України все під гаслами демократії!
13 вересня 2020
Вадим Рабінович: Нам потрібно усвідомити - нас більше ґвалтують, ніж люблять, вивозячи з України все під гаслами демократії!
×
Приєднатися