Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Запорізькі опозиціонери влаштували дітям свято
3 вересня 2021
Депутати Запорізької міськради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Дмитро Міщенко та Олександр Курник за рахунок особистих коштів придбали спортивний інвентар для учнів загальноосвітньої школи №17 у Комунарському районі міста і провели святковий захід до Дня знань для вихованців православного дитячого будинку «Надія».
Вадим Рабінович: Все, що відбувається навколо Віктора Медведчука, порушує всі закони!
3 вересня 2021
Вадим Рабінович: Все, що відбувається навколо Віктора Медведчука, порушує всі закони!
Нестор Шуфрич про справу Віктора Медведчука: Влада знищує опозицію, але у них це не вийде
3 вересня 2021
Нинішня українська влада намагається знищити опозицію, однак зробити це у неї не вийде. Так народний депутат від «Опозиційної платформи – За життя» Нестор Шуфрич прокоментував рішення Печерського районного суду міста Києва продовжити на два місяці запобіжний захід у вигляді домашнього арешту голові Політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народному депутату України Віктору Медведчуку.
Бердичівські опозиціонери провели мітинг протесту проти дій місцевої влади
3 вересня 2021
3 вересня в Бердичеві пройшов масовий мітинг протесту, ініційований депутатом облради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталією Онуфрієнко. Учасники мітингу обурилися діями місцевої владі, які призведуть до погіршення життя бердичівлян.
Віктор Чорний: Банановій республіці промисловість і шахти не потрібні
3 вересня 2021
Програма «декарбонізації», що заявлена урядом, передбачає закриття вугільної галузі. А це, у свою чергу, спричинить масове скорочення робочих місць та ніяк не захистить людей від грабіжницьких тарифів. Про це написав у своєму блозі на сайті «Кореспондент» народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Віктор Чорний.
Юрій Солод: Встановлення миру, зниження тарифів та підвищення соцстандартів – вирішувати саме ці  питання парламент повинен у першу чергу
3 вересня 2021
На старті політичного сезону принципово важливо сформувати продуктивний порядок денний роботи нової сесії парламенту. Необхідно, в першу чергу, зосередитися на ухваленні законів для мирного врегулювання конфлікту на Донбасі, реальної допомоги людям та економіці.
Депутат від ОП-ЗЖ Христина Левадна очолила Костянтинівську ОТГ
3 вересня 2021
На позачерговій сесії Костянтинівської об'єднаної територіальної громади (Мелітопольський район, Запорізька область) депутати одноголосно обрали секретарем ради представника від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Христину Левадну.
Ренат Кузьмін: Віктора Медведчука судять як символ опору чинному режиму і для залякування інакодумців
3 вересня 2021
За наказом Офісу Президента суддя Печерського районного суду міста Києва Світлана Волкова за відсутності будь-яких законних підстав продовжила цілодобовий домашній арешт голові Політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народному депутату України Віктору Медведчуку.
×
Приєднатися