Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

З Новим роком!
31 грудня 2021
Привітання партії ОП-ЗЖ
Віктор Чорний: «Нацкорпус», отримавши, мабуть, гроші від Офісу Президента, намагався зірвати мітинг журналістів, які відстоюють свої права
31 грудня 2021
Представники радикальної організації «Нацкорпус», які, очевидно, отримали від Банкової гроші та відповідне замовлення, намагалися зірвати мітинг журналістів п'яти закритих владою телеканалів, що проходив 30 грудня під Офісом Президента: «112 Україна», NewsOne, ZiK, «Перший незалежний» та UkrLive, а також сайтів Страна.uа та Sharij.net, які були незаконно закриті Зеленським.
Національна платформа «Жінки за Мир» об'єднала тисячі жінок і є найвпливовішим жіночим рухом в Україні
31 грудня 2021
Національна платформа «Жінки за Мир», ініційована народним депутатом Наталією Королевською, продовжує об'єднувати жінок-лідерів по всій країні, займатися гуманітарною, законодавчою та правозахисною діяльністю. У 2021 році платформа розширила свою діяльність, а до її роботи приєдналися понад 50 тисяч нових учасниць.
У рамках новорічної гуманітарної місії «Жінок за Мир» подарунки та благодійну допомогу отримали понад 50 000 дітей та сімей з дітьми
31 грудня 2021
Напередодні новорічних свят учасниці Національної платформи «Жінки за Мир» ініціювали масштабну благодійну акцію «Подарунок під ялинку». Новорічні подарунки, шкільне приладдя та гуманітарну допомогу, зібрану жінками України, вже отримали понад 50 000 дітей та сімей з дітьми. Гуманітарні місії відбулися у більшості регіонів України – від Закарпаття до Луганщини, від Сумщини до Одещини.
Наталія Королевська: Україна має стати країною, в якій українці хотітимуть жити, і якою ми всі пишатимемося
31 грудня 2021
Про це, підбиваючи підсумки 2021 року, заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
Вадим Рабінович про закриття «Перший незалежний» та UkrLive: Журналістам поза законом затикають рота і всі мовчать!
31 грудня 2021
Вадим Рабінович про закриття «Перший незалежний» та UkrLive: Журналістам поза законом затикають рота і всі мовчать!
Ілля Кива: Влада прагне знищити опозицію та позбавити українців права на правду
30 грудня 2021
Влада намагається знищити опозицію, яка протистоїть її планам щодо руйнування України та позбавити народ можливості чути та знати правду. Про це народний депутат фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива заявив у ході мітингу проти санкцій щодо телеканалів UkrLive та Перший Незалежний біля стін ОПУ у четвер.
×
Приєднатися