Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Бердянськ підтримав соціальну програму Олександра Пономарьова «Здорове коло»
15 вересня 2021
Соціальна програма «Здорове коло», ініційована народним депутатом від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Олександром Пономарьовим, знаходить широку підтримку у жителів Запоріжжя та області.
Юрій Бойко: ОП-ЗЖ вимагає від влади відповідальної тарифної політики в інтересах людей
15 вересня 2021
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає від влади під час опалювального сезону забезпечити тарифи на природний газ, тепло і електроенергію з урахуванням платоспроможності населення. Про це Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив підчас робочої поїздки до Кременчука.
Наталія Приходько: Непрофесійні дії уряду тільки погіршують життя людей
15 вересня 2021
Хаотичні дії Кабінету міністрів щодо ключових питань призвели до того, що осінь в українців буде важкою. Про це в ефірі шоу «Діалог з країною» на телеканалі Live заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Приходько.
Ілля Кива: Ми зобов'язані не допустити відродження фашизму і повторення трагедії в Бабиному Яру
15 вересня 2021
Українці повинні пам'ятати трагедію в Бабиному Яру і зробити все для недопущення відродження фашизму в країні. Про це народний депутат фракції ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива заявив під час ходи в пам'ять жертв масових розстрілів євреїв у Бабиному Яру 15 вересня в Києві.
На Донеччині в Покровську ОП-ЗЖ захищає від закриття дитячий садочок
15 вересня 2021
В Покровську на Донеччині депутати від фракції «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» під час сесії міськради виступили проти закриття міського дитячого садка №12 «Пролісок». Опозиціонери вимагали від місцевої влади провести громадські слухання і організувати зустріч з представниками батьківського комітету, де будуть озвучені можливі варіанти виходу з ситуації, що склалася.
У Селидовому ОП-ЗЖ вимагає скасування незаконної передачі земельної ділянки в центральному парку
15 вересня 2021
У Селидовому депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ оскаржили в Донецькій обласній прокуратурі незаконне рішення міськради про передачу земельної ділянки в міському центральному парку в приватну власність одному з місцевих підприємців. Про це повідомив керівник фракції ОП-ЗЖ в Селидівській міськраді Олександр Косенок.
Володимир Кальцев: Тільки відновивши мир, Україна може подолати бідність
15 вересня 2021
Для відновлення економіки та подолання бідності в Україні необхідно повернути мир в країну. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Володимир Кальцев на зустрічі з партійцями та громадськими діячами Запорізької області.
Сергій Льовочкін: Двозначна інфляція останнього року – результат помилок уряду
15 вересня 2021
Подорожчання товарів і послуг в останні 12 місяців призвело до зниження в реальному вираженні базових соціальних стандартів – прожиткового мінімуму, в т. ч. мінімальної пенсії. Про це заявив народний депутат Сергій Льовочкін, коментуючи останні дані щодо інфляції.
Сергій Журавель: У Запоріжжі опалювальний сезон під загрозою зриву
14 вересня 2021
За даними концерну «Міські теплові мережі», Запоріжжя технічно готове до опалювального сезону на 80%, але існує величезна проблема - відсутність коштів у бюджеті. Про це повідомив депутат Запорізької міськради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ, член постійної комісії з питань соціального і економічного розвитку, бюджету та фінансів Сергій Журавель.
×
Приєднатися