Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Ренат Кузьмін: Обвинувачення чомусь «не помітило», що згідно з висновком експерта СБУ записи розмов нібито Медведчука змонтовані
12 жовтня 2021
Сьогодні під час засідання Печерського районного суду міста Києва, на якому обирався запобіжний захід голові Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ Віктору Медведчуку, прокурори заявили, що основним доказом його провини є записи нібито його телефонних переговорів, а також висновок експертів СБУ про справжність цих записів.
Віктор Медведчук: Висунуті мені звинувачення – це абсурд
12 жовтня 2021
Віктор Медведчук назвав абсурдом звинувачення в тому, що він нібито здійснював підривну діяльність проти України. Про це голова Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ сказав, виступаючи на засіданні суду.
Юрій Загородній: Звинувачення проти Віктора Медведчука знову будуються на припущеннях і домислах
12 жовтня 2021
Сьогоднішнє засідання Печерського районного суду міста Києва, на якому обирається запобіжний захід голові Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ Віктору Медведчуку вже у новій кримінальній справі, нічим не відрізняється від попередніх: прокурори, як і їхні звинувачення, виглядають досить слабо.
Брифінг Віктора Медведчука перед початком засідання Печерського районного суду міста Києва щодо обрання запобіжного заходу
12 жовтня 2021
Голова Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ Віктор Медведчук відповів на запитання представників ЗМІ перед початком засідання Печерського районного суду міста Києва, який обиратиме запобіжний захід опозиційному політику.
Юрій Бойко: Те, що відбувається з Віктором Медведчуком - це політичне переслідування
12 жовтня 2021
Влада влаштувала судилище над Віктором Медведчуком для того, щоб відвернути увагу громадськості від скандалів і криз, в яких вона загрузла. Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко в Facebook.
Андрій Спаський вручив премію для людей з інвалідністю «Подолання»
12 жовтня 2021
У Харкові, 10 жовтня, відбулося вручення щорічної премії для людей з інвалідністю «Подолання». В урочистому заході взяв участь член Політради, депутат Харківської міської ради фракції «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» Андрій Спаський.
Віктор Медведчук: Обвинувачення хоче представити дії в інтересах України і на благо України як фінансування терористів
12 жовтня 2021
Захист народного депутата України, голови Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ Віктора Медведчука наполягатиме на необгрунтованості матеріалів нової підозри, пред'явленої опозиційному політику, оскільки всі дії, які робилися владою щодо поставок вугілля в Україні, були обумовлені серйозною енергетичною кризою кінця 2014-го – початку 2015 року.
Тетяна Плачкова: ОП-ЗЖ відстоюватиме в Держбюджеті-2022 кошти на життєво необхідні напрямки
12 жовтня 2021
Відкладати рішення проблем, актуальних, як для Одеської області, так і для всієї країни, вже неможливо, кошти на життєво необхідні напрямки повинні бути включені до Держбюджету на 2022 рік. Про це на своїй сторінці у Facebook написала народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Тетяна Плачкова.
Віктор Медведчук: Друга кримінальна справа проти мене – це продовження кримінального переслідування опозиції з боку Зе-влади
12 жовтня 2021
Плівки із записом телефонних розмов, під час яких нібито Віктор Медведчук домовляється про постачання вугілля з непідконтрольних територій, – це монтаж.
Наталія Королевська: Експерименти влади з е-лікарняними перетворилися в знущання як над пацієнтами, так і над лікарями
12 жовтня 2021
Через кілька днів після запуску з 1 жовтня системи електронних лікарняних листів масово почалися проблеми з їх оформленням. Лікарі витрачають по кілька годин на оформлення листків непрацездатності через некоректну роботу електронних баз, а деякі пацієнти і зовсім залишаються без виплат. Експерименти влади з е-лікарняними перетворилися на справжнє знущання над людьми. Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
×
Приєднатися