Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Валерій Гнатенко: У Дружківці триває реалізація інфраструктурних проектів
13 жовтня 2021
У Дружківці на Донеччині народний депутат від ОПОЗИЦIЙНОÏ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Валерій Гнатенко перевірив хід виконання реконструкції на важливих інфраструктурних об'єктах міста.
Брифінг Віктора Медведчука після засідання Печерського районного суду міста Києва щодо обрання запобіжного заходу
13 жовтня 2021
Голова Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ Віктор Медведчук після закінчення засідання Печерського районного суду міста Києва щодо обрання запобіжного заходу відповів на запитання журналістів.
Віктор Медведчук: Звільнення 120 наших військовослужбовців після операції під Дебальцевом, повернення додому 495 утримуваних осіб – це теж підривна діяльність проти України?
13 жовтня 2021
Влада сфабрикувала чергову кримінальну справу проти народного депутата України, голови Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ Віктора Медведчука, щоб знецінити його роль в процесі мирного врегулювання на Донбасі і замовчати його внесок у визволення утримуваних осіб.
Виступ Віктора Медведчука на засіданні Печерського районного суду міста Києва з обрання запобіжного заходу
12 жовтня 2021
Голова Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ Віктор Медведчук виступив у Печерському районному суді міста Києва та обґрунтував свою позицію щодо висунутих йому звинувачень.
Вадим Рабінович: Суд над Медведчуком - це комедія! Подивимося, що скаже влада, коли ми виграємо Європейський суд!
12 жовтня 2021
Вадим Рабінович: Суд над Медведчуком - це комедія! Подивимося, що скаже влада, коли ми виграємо Європейський суд!
Віктор Медведчук: У цій справі відсутній не лише склад злочину, а й сама подія злочину
12 жовтня 2021
У черговій кримінальній справі проти голови Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ Віктора Медведчука відсутній не лише склад злочину, а й подія злочину.
Ренат Кузьмін: Обвинувачення чомусь «не помітило», що згідно з висновком експерта СБУ записи розмов нібито Медведчука змонтовані
12 жовтня 2021
Сьогодні під час засідання Печерського районного суду міста Києва, на якому обирався запобіжний захід голові Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ Віктору Медведчуку, прокурори заявили, що основним доказом його провини є записи нібито його телефонних переговорів, а також висновок експертів СБУ про справжність цих записів.
Віктор Медведчук: Висунуті мені звинувачення – це абсурд
12 жовтня 2021
Віктор Медведчук назвав абсурдом звинувачення в тому, що він нібито здійснював підривну діяльність проти України. Про це голова Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ сказав, виступаючи на засіданні суду.
Юрій Загородній: Звинувачення проти Віктора Медведчука знову будуються на припущеннях і домислах
12 жовтня 2021
Сьогоднішнє засідання Печерського районного суду міста Києва, на якому обирається запобіжний захід голові Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ Віктору Медведчуку вже у новій кримінальній справі, нічим не відрізняється від попередніх: прокурори, як і їхні звинувачення, виглядають досить слабо.
×
Приєднатися