Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Віктор Медведчук: Продовження судом запобіжного заходу ще на два місяці незаконне і буде оскаржене
9 липня 2021
Рішення про продовження запобіжного заходу у виді домашнього арешту голові Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктору Медведчуку несправедливе, незаконне і, безумовно, буде оскаржене.
Юрій Бойко: Влада нічого не робить для підготовки до нової хвилі епідемії коронавірусу
9 липня 2021
У зв'язку з поширенням нового штаму коронавірусу «Дельта» Україні загрожує нова хвиля епідемії. Однак сьогодні влада нічого не робить, щоб запобігти негативному сценарію розвитку ситуації. Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.
Віктор Медведчук: Адвокати спростували всі доводи звинувачення на користь продовження домашнього арешту
9 липня 2021
Голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат України Віктор Медведчук був готовий до того, що Печерський районний суд міста Києва продовжить йому домашній арешт.
Виступ Віктора Медведчука 8 липня 2021 року на судовому засіданні Печерського районного суду міста Києва
8 липня 2021
Останніми роками політичне життя в Україні характеризується загостренням політичної кризи і тим, що багато політичних партій, громадських організацій, а також громадських рухів протистоять тому курсу влади, який був взятий після обрання нового Президента, пана Зеленського.
Олександр Попов: Підприємства теплоенергетики повинні отримати вітчизняний газ за собівартістю, інакше системі ЖКГ загрожує колапс
8 липня 2021
Підприємства теплоенергетики повинні отримати можливість закуповувати газ вітчизняного видобутку за собівартістю. В іншому випадку країну чекає новий виток підвищення тарифів і подальше зростання заборгованості населення за комунальні послуги, що загрожує колапсом системі ЖКГ. Про це заявив депутат Київради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Олександр Попов, коментуючи звернення міської ради до президента, парламенту, Кабміну та РНБО щодо проблемних питань у сфері теплопостачання.
Оксана Дімова: В Україні ринок землі відкрили раніше, ніж оголосили правила гри
8 липня 2021
Депутат Одеської облради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Оксана Дімова різко розкритикувала відкриття з 1 липня в Україні ринку землі. На її думку, ринок відкрили раніше, ніж оголосили правила гри.
Юрій Загородній: Суддя, який розглядає справу Медведчука, отримує вказівки безпосередньо з Банкової
8 липня 2021
Повідомлення від секретаря Печерського районного суду міста Києва про час засідання щодо продовження строків досудового розслідування по справі голови Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука прийшло із запізненням, і це було зроблено спеціально, щоб засідання відбулося за відсутності сторони захисту і самого Медведчука. Про це заявив народний депутат України від ОПЗЖ Юрій Загородній.
Григорій Мамка: У справах щодо нападів на журналістів в Україні немає реальних вироків
8 липня 2021
Журналісти в Україні почуваються у небезпеці. Обставини окремих атак на них засвідчують помсту за публікацію невигідних для когось матеріалів у ЗМІ. При цьому влада не проявляє особливого бажання притягати до відповідальності тих, хто чинить опір медійникам.
Віктор Медведчук: Стратегічним завданням влади є обмеження моїх повноважень народного депутата
8 липня 2021
Кримінальним переслідуванням, тиском і репресіями влада намагається не просто залякати свого головного опонента, голову Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука, але й, порушуючи чинне законодавство, обмежити його повноваження як народного депутата.
Артем Марчевський: На президентських виборах 2019 року український народ проголосував за Віктора Медведчука
8 липня 2021
Керівник молодіжного крила партії «Опозиційна платформа – За життя» Артем Марчевський гостро розкритикував дії представників влади на суді по справі Віктора Медведчука.
×
Приєднатися