Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Новини

У Херсоні створено міську організацію ОП-ЗЖ
21 липня 2020
21 липня відбулися Установчі збори Херсонської міської організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ. Учасники підтримали ідею створення міської організації ОП-ЗЖ одноголосно. На порядку денному також стояли питання про обрання голови організації і представників керівних органів.
Наталія Королевська: Ми вимагаємо відновити інститут соціальних працівників і посилити захист дітей із соціально вразливих категорій
21 липня 2020
Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська і Юрій Солод зареєстрували у парламенті проект Закону України № 3807-1 «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» щодо належного фінансового забезпечення відновлення інституту фахівців із соціальної роботи для виявлення і супроводу сімей (осіб), які знаходяться в складних життєвих обставинах».
Юрій Павленко: Парламент має розпочати роботу над досягненням миру і розвитком країни, або ж іти на перевибори
21 липня 2020
На цьому наголосив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко, коментуючи рік роботи парламенту ІХ скликання.
Ілля Кива про ситуацію в Луцьку: Без зміни СБУ у повному складі у нас будуть і вибухи, і теракти
21 липня 2020
Ситуація в Луцьку стала наслідком ігнорування СБУ своїх функцій щодо захисту державних інтересів і пересічних громадян, і переорієнтації на збагачення окремих осіб. Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.
Юрій Бойко: Безвідповідальні і непрофесійні політики стали загрозою для країни
21 липня 2020
Про це заявив співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко, коментуючи журналістам у парламенті рік роботи Верховної Ради IX скликання.
Ілля Кива: Місцеві вибори - це можливість почати підготовку до зміни влади
21 липня 2020
Місцеві вибори, заплановані на жовтень, - це можливість почати підготовку до парламентських виборів, які дозволять змінити владу, відновити економіку і поліпшити життя українців. Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.
Фонд представника ОП-ЗЖ Олександра Едельмана надав допомогу в організації турніру імені Бориса Літвака
20 липня 2020
17 липня завершився 5-й Міжнародний турнір з боксу пам'яті Бориса Літвака, почесного громадянина Одеси, заслуженого тренера і засновника реабілітаційного центру для дітей-інвалідів «Майбутнє», відомого більше як «Будинок з Ангелом».
Вадим Рабінович розповів, як здійснюється керівництво у партії «Опозиційна платформа – За життя»
20 липня 2020
Співголова партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович в інтерв'ю «112 Україна» розповів, як здійснюється керівництво у партії «Опозиційна платформа – За життя».
Антоніна Славицька: Перекроювати Україну має сенс лише в тому випадку, якщо це приносить користь її мешканцям
20 липня 2020
Про це написала у своєму блозі «Що не так із виборами та реформою самоврядування?» народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, член парламентського комітету з питань антикорупційної політики Антоніна Славицька
×
Приєднатися