Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Новини

Робота штабу ОП-ЗЖ під керівництвом Сергія Дунаєва на Луганщині (фоторепортаж)
18 липня 2020
Робота штабу ОП-ЗЖ під керівництвом Сергія Дунаєва на Луганщині (фоторепортаж)
Сергій Дунаєв: Штаб ОП-ЗЖ буде працювати, доки повністю не вирішить проблеми постраждалих від пожежі людей
18 липня 2020
Про це заявив керівник штабу ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ, народний депутат Сергій Дунаєв.
Тетяна Плачкова: Продовжуємо благодійну допомогу людям, які потребують соціальної підтримки
17 липня 2020
При фактичній відсутності соціальної підтримки людей з боку держави в Одесі триває робота Благодійного фонду Вадима Рабіновича «За життя» та Благодійного фонду Тетяни Плачкової. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Тетяна Плачкова повідомила на своїй сторінці у Facebook.
Юрій Бойко: Затіяне владою перекроювання районів викличе хаос на місцях
17 липня 2020
Непродуманою адмінреформою влада тільки ускладнить і так нелегке життя людей на місцях. Про це заявив Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко, коментуючи Постанову про створення і ліквідацію районів, проголосовану Верховною Радою у п'ятницю, 17 липня.
Геннадій Гуфман прокоментував «прикольну» акцію Нацкорпуса біля свого будинку у Дніпрі
17 липня 2020
Біля будинку керівника Дніпропетровської обласної організації «Опозиційна платформа – За життя» Геннадія Гуфмана на «акцію протесту» зібралася молодь із Нацкорпуса.
Олександр Фельдман йде на вибори мера Харкова від ОП-ЗЖ
17 липня 2020
Фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ у Верховній Раді одноголосно підтримала висунення народного депутата Олександра Фельдмана кандидатом на посаду харківського міського голови на майбутніх місцевих виборах. Про це Олександр Фельдман повідомив на своїй сторінці в Facebook.
Андрій Лесик: Ми доб'ємося справедливості і покажемо справжнє обличчя правоохоронців!
17 липня 2020
Андрій Лесик: «Ми доб'ємося справедливості і покажемо справжнє обличчя деградованих правоохоронців, які ганьблять не тільки себе, а й пам'ять своїх дідів!»
«Жінки за Мир» закликали Президента не підписувати закон про гральний бізнес
17 липня 2020
Учасниці Національної платформи «Жінки за Мир» і Ради матерів України направили звернення до Президента Володимира Зеленського, в якому закликають його не підписувати прийнятий Парламентом закон про легалізацію грального бізнесу, оскільки він несе в собі загрозу дітям і інституту сім'ї в Україні, а також може спровокувати подальше зростання бідності і падіння демографічних показників країни.
Вадим Віншель: У Кривбасі влада запустила на повну потужність процес деградації
17 липня 2020
Про це заявив керівник криворізької організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Вадим Віншель, коментуючи рекордно низьку у 2020 році явку випускників шкіл на зовнішнє незалежне оцінювання.
Олексій Єреміца: Одесити будуть виплачувати мільярдні кредити, які взяли мер і його оточення
17 липня 2020
Міська влада Одеси заганяє місто у боргову яму. Таку заяву зробив депутат групи ОП-ЗЖ в Одеській міськраді Олексій Єреміца.
×
Приєднатися