Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Новини

Тетяна Плачкова: В АМПУ оголосили тендер - вартість підняття Delfi зростає без якихось пояснень
24 липня 2020
Одеська філія ДП «Адміністрація морських портів України» оголосила тендер на видалення танкеру Delfi з акваторії морського порту Одеса. Але роботи не будуть розпочаті цього року. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Тетяна Плачкова.
Вадим Рабінович: Якщо президент не хоче розмовляти з людьми із Донецька, то він точно не повинен спілкуватися з божевільними терористами!
23 липня 2020
Вадим Рабінович: Якщо президент не хоче розмовляти з людьми із Донецька, то він точно не повинен спілкуватися з божевільними терористами!
Вадим Рабінович: Важливо розслідувати визнання Жванії і «плівки Деркача» - це шлях прибрати мафію з влади!
23 липня 2020
Вадим Рабінович: Важливо розслідувати визнання Жванії і «плівки Деркача» - це шлях прибрати мафію з влади!
Федір Христенко: ОП-ЗЖ вимагає припинити збагачення іноземних «помічників» влади за рахунок збіднілої української держави
23 липня 2020
Про це 23 червня за підсумками конференції «Варяги у наглядових радах держкомпаній: панацея чи зло», організованої Федерацією профспілок України, заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Федір Христенко.
Наталія Королевська: Команда ОП-ЗЖ Донеччини - це команда професіоналів, здатних виправити помилки влади і захистити людей
23 липня 2020
23 липня на Донеччині пройшов Форум лідерів ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Донецької області. Партійці підвели підсумки роботи обласної організації, а також представили план роботи і підготовки до майбутніх місцевих виборів. Про це розповіла народний депутат України, керівник Донецької обласної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
Микола Скорик ініціював обговорення проекту Закону «Про ріелтерську діяльність в Україні»
23 липня 2020
22 липня відбулася зустріч народного депутата від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Миколи Скорика з керівниками ріелтерських компаній, метою якої стало обговорення законопроекту, який має врегулювати і регламентувати правовідносини на ринку нерухомості і захистити інтереси його учасників.
Юрій Бойко: Україна не може встратити шанс на мир – війна відлунює вистрілами по всій країні
23 липня 2020
Домовленості про припинення вогню - тільки перший крок до миру. Щоб відновити мир, потрібні закони про амністію, статус Донбасу і виборах. Про це під час включення по скайпу на партійному форумі у Святогорську заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.
Тетяна Плачкова вимагає від президента запобігти екологічній катастрофі в Одесі
23 липня 2020
Незважаючи на те, що 20 липня закінчився черговий термін, коли судновласник повинен був прибрати з узбережжя Одеси танкер «DELFI», судно, як і раніше, забруднює море. На це в депутатському зверненні до Президента України звернула увагу народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Тетяна Плачкова.
Тетяна Плачкова: Одеська команда ОП-ЗЖ передала меру міста грамоту за найбільшу кількість кредитів, що були взяті в історії Одеси
22 липня 2020
Представники депутатської групи ОП-ЗЖ в Одеській міській раді передали міському голові Одеси «відзнаку» як меру, який втягнув місто у кредитну кабалу і збанкрутілість. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Тетяна Плачкова.
Микола Скорик: Припинити конфлікт на Донбасі і приборкати радикалів - єдиний спосіб зупинити тероризм в Україні
22 липня 2020
Про це у коментарі журналістам заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик.
×
Приєднатися