Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

20 листопада Вадим Рабінович запрошує на «Діалог із країною»

20 листопада 2019 року з 10:00 до 19:00 народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович у прямому ефірі трьох телеканалів - «112 Україна», NewsOne і ZIK - запрошує на «Діалог із країною».

Напередодні політик звернувся і до представників влади, і до пересічних українців:

ЛЮБІ ДРУЗІ!

20 листопада виповнюється півроку відтоді, як ми з вами живемо з новою командою, новими надіями, новим президентом. І, напевно, вже час поговорити! Поговорити про те, що сталося із нами за цей період, наскільки виправдалися наші надії. Можливо, я щось не так бачу, можливо, у ваших містах все інакше? Можливо, у вас виросли пенсії, зростають новобудови, відроджується промисловість?..

Нам потрібно поговорити про те, куди ми йдемо із новим бюджетом, який «доб'є» країну. Нам потрібно поговорити про те, що станеться після продажу нашої землі. А поки що, окрім трансплантації органів, жодних успіхів нової влади я не бачу... Можливо, бачите ви?..

Нам потрібно поговорити про те, як ми збираємося жити далі, кому ми збираємося вірити і чи віримо ми цій команді?

Я чув, як президент Володимир Зеленський сказав, що його українська мова покращилася. Так, це непогано. Але нам би хотілося знати, як бути із мовою російською, яку ви ж обіцяли захищати? Хотілося б знати, як бути із мільйонами книг, які не пускають до країни? Як бути із каналами, які закриває влада? І ще мені хотілося б знати, як Ви, пане Президенте, і ваша молода команда, потім збираєтеся дивитися в очі людям?..

Можливо, я чогось не розумію, а люди вважають інакше. Давайте поговоримо! Я послухаю вас, ви мене і зробимо висновки.

Чекаю на вас 20 листопада 2019 року з 10:00 біля телеекранів!

Опубліковано: 19 листопада 2019
×
Приєднатися