Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Більшість громад Донеччини за ініціативи ОП-ЗЖ вже закликали владу переглянути ЖК-тарифи
20 січня 2021
На Донеччині за ініціативою ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ депутати Краматорської, Дружківської, Покровської, Курахівської, Новодонецької, Ільїнівської, Маріупольської, Гродівської, Часовоярської, Святогірської і Миколаївської міськрад, а також Покровського району направили президенту Володимиру Зеленському, спікеру Верховної Ради Дмитру Разумкову і прем'єр-міністру Денису Шмигалю звернення щодо вжиття невідкладних заходів для встановлення справедливих тарифів і забезпечення повноцінного фінансування субсидій.
У Харкові збирають підписи проти драконівських тарифів на газ і мовної дискримінації
20 січня 2021
Збір підписів ініціювали депутати Харківської міської ради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив член Політради партії, депутат міськради Андрій Спаський.
Депутати від ОП-ЗЖ у Покровському районі: Влада повинна не обманювати людей, а дійсно знизити тарифи
20 січня 2021
У Покровському районі Донецької області за ініціативи депутатів від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ відбулася позачергова сесія, на якій більшістю голосів було прийнято звернення до президента, парламенту і Кабміну про неприпустимість зростання цін на електрику, опалення, природний газ та інші житлово-комунальні послуги.
Ілля Кива: Тимчасово знизивши ціну на газ, влада в черговий раз обдурила народ
20 січня 2021
Тимчасове зниження ціни на газ, на яке влада пішла під тиском вулиці, є черговим обманом населення. Про це в ефірі телеканалу NewsOne заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.
Наталія Королевська: Без грамотної політики в сфері захисту дитинства і материнства розрив між смертністю і народжуваністю буде тільки зростати
20 січня 2021
Держстат оприлюднив свіжу статистику, згідно з якою смертність в Україні фактично в два рази перевищує рівень народжуваності. Через непрофесійну і безграмотну державну політику в соціальній сфері та захисту дитинства і материнства в нашій країні за 2020 рік населення України скоротилося на 300 тисяч осіб. Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
Микола Войтенко: Зниження тарифів на газ не повинно бути тимчасовим заходом
20 січня 2021
Люди звертаються у громадські приймальні, партійні осередки на місцях, особисто до депутатів з проханням захистити їх від свавілля влади.
Олександр Лукашев: Політизація питання вакцини веде Україну до катастрофічних наслідків
20 січня 2021
Ігнорування українськими властями можливостей щодо закупівлі технології виробництва вакцини «Супутник V» обумовлено зовнішнім управлінням. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Олександр Лукашев в ефірі телеканалу 112 Україна.
Юрій Бойко: Дії уряду під час локдауну заслуговують тільки одного – його відставки
20 січня 2021
Завдання влади – допомогти людям пережити локдаун, а не добивати їх своїми безграмотними і цинічними рішеннями, як це робив уряд. За те, що вони накоїли з країною і людьми, цей Кабмін треба відправити у відставку. Така заява Співголови ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрія Бойка прозвучала в ефірі телеканалу «112 Україна» у вівторок, 19 січня.
Юрій Солод: Проект закону «Про перехідномий період» – провокація, спрямована на зрив мирного врегулювання конфлікту на Донбасі
20 січня 2021
Про це під час робочої поїздки у Слов'янськ заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Солод.
Гуфман: Питання тарифів потрібно вирішувати кардинально, а не тимчасовими заходами!
20 січня 2021
Гуфман: Питання тарифів потрібно вирішувати кардинально, а не тимчасовими заходами!
×
Приєднатися