Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Наталія Королевська визнана лідером серед депутатів за кількістю розроблених законопроектів
26 липня 2021
Згідно з аналізом, проведеним Громадянською мережею «Опора», народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська визнана лідером серед нардепів IX скликання за кількістю законопроектів, співавтором яких вона стала за два роки роботи парламенту.
Опозиціонери Одещини борються за збереження доріг
26 липня 2021
Липень – особливо «гаряча» пора для Одеського регіону. На полях йде збирання врожаю, зернові транспортуються на елеватори і в морські порти Одещини. Саме в цей період значно збільшується навантаження на автомагістралі.
Микола Скорик закликав нового міністра МВС поновити розслідування подій 2 травня в Одесі
26 липня 2021
Довести до кінця розслідування масових заворушень і вбивств 2 травня 2014 р. в Одесі, очоливши особисто оперативно-слідчу групу, закликав Дениса Монастирського народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик.
Опозиціонери допомогли в організації свята до річниці Пологівської громади
26 липня 2021
Пологівська міська територіальна громада 24 липня відзначила другу річницю свого заснування. У День громади місцева команда ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ підготувала музичний подарунок для всіх гостей свята.
Депутати від ОП-ЗЖ на Кіровоградщині відзвітували про свою роботу за півроку
26 липня 2021
26 липня у Світловодську на зборах активу ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ з Світловодської, Великоандрусівської та Онуфріївської громад депутати місцевих рад підбили підсумки своєї роботи за перше півріччя.
У Маріуполі ОП-ЗЖ організувала вечір пам'яті Володимира Висоцького
26 липня 2021
25 липня у Маріуполі на Донеччині в день смерті співака, поета, актора театру і кіно Володимира Висоцького депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ разом з представниками Координаційної ради розвитку міста та клубу «Висота» влаштували вечір пам'яті. Під час зустрічі звучали легендарні пісні Висоцького у виконанні місцевих музикантів.
Вадим Рабінович: «ОПЗЖ» надихнулася прикладом Угорщини і бере курс на перехід від опозиції до влади!
26 липня 2021
Вадим Рабінович: «ОПЗЖ» надихнулася прикладом Угорщини і бере курс на перехід від опозиції до влади!
Юрій Бойко: Проваливши вакцинацію, влада готує нові локдауни
26 липня 2021
У чому нинішня влада «стабільна» – так це у неготовності до чергової хвилі коронавірусної інфекції. Вакцинація провалена, медицина недофінансована, готовність пунктів вакцинації становить менше 50%. Про це у коментарі журналістам заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.
Вадим Рабінович: Сьогодні відбувається судилище над опозицією! Але ми знаємо, чим все це закінчується!
26 липня 2021
Вадим Рабінович: Сьогодні відбувається судилище над опозицією! Але ми знаємо, чим все це закінчується!
Завдяки ініціативам опозиціонерів спортсмени-олімпійці з Сумщини отримають матеріальну допомогу
24 липня 2021
Спортсмени з Сумщини, які у складі збірних України представлятимуть країну на Олімпійських іграх у Токіо, отримають 200 тисяч грн. Таку ініціативу заступника голови Сумської облради, голови регіональної організації ОП-ЗЖ Олександра Стрельченка 23 липня на сесії облради підтримав депутатський корпус.
×
Приєднатися