Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Новини

Сергій Дунаєв: Для прориву в мирному врегулюванні потрібні прямі переговори і участь представників, які постійно проживають в Донецькій і Луганській областях
4 серпня 2020
Про це в коментарі журналістам заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ -ЗА ЖИТТЯ Сергій Дунаєв.
Тетяна Плачкова: Затверджений урядом макропрогноз – тільки для тих, хто досі вірить у казки
3 серпня 2020
Макропрогноз, який затвердив Кабінет Міністрів України, – чергова казка, яка так і залишиться фантазією. Таку думку висловила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Тетяна Плачкова на своїй сторінці у Facebook.
В Ужгороді скоєно напад на офіс «Опозиційної платформи ‒ За життя»
3 серпня 2020
Офіс міського осередку партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» в Ужгороді постраждав від рук зловмисників. Невідомі особи облили червоною фарбою орендоване приміщення, у такий спосіб продемонструвавши свій страх перед чесною боротьбою на політичних виборах.
Вадим Рабінович: Може, досить клоунадою займатися? Це не «95 квартал», це не концерт! Миру як не було, так і немає!
3 серпня 2020
Вадим Рабінович: Може, досить клоунадою займатися? Це не «95 квартал», це не концерт! Миру як не було, так і немає!
Микола Скорик: Влада не може залишатися байдужою до загибелі своїх громадян у збройному конфлікті на території своєї країни
31 липня 2020
Якщо Зе-команду влаштовує «заморожений конфлікт», то український народ не має наміру сьомий рік терпіти розділові лінії, кризу, бідність і загибель близьких.
Тетяна Плачкова: В Одесі буде сформований опозиційний виконком
31 липня 2020
Одеська команда ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ сформує опозиційний до виконкому Одеської міської ради виконавчий комітет. Про це в ході брифінгу, присвяченого відкриттю і подальшій роботі найбільшої в Одеській області громадської приймальні обласної організації партії повідомила народний депутат від ОП-ЗЖ Тетяна Плачкова.
Ілля Кива: На мене, як на заявника у справі про розкрадання держбюджету, чинять тиск СБУ та ОГПУ
31 липня 2020
Після заяви про змову керівництва ДПС, Офісу Генпрокурора та співробітників СБУ для реалізації злочинних схем з виведення коштів з держбюджету - зацікавлені особи почали чинити тиск на заявника. Про це в ефірі телеканалу NewsOne заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.
Тетяна Плачкова: Ми працюємо не під вибори, а для майбутнього
31 липня 2020
В Одесі 31 липня розпочала роботу найбільша в Одеській області громадська приймальня обласної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ. Про це на брифінгу, присвяченому відкриттю і подальшій роботі приймальні, повідомила народний депутат від ОП-ЗЖ Тетяна Плачкова.
На Донеччині партійці ОП-ЗЖ організували FAMILY FEST
31 липня 2020
На Донеччині у селищі Жовтневому відбулося сімейне свято «Гуляємо всією родиною». Захід провели за сприяння Краматорської міської організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ і народного депутата Наталії Королевської.
Віктор Медведчук  і наша партія пропонують конкретні рішення наявних проблем, ‒ народний депутат Гнатенко
31 липня 2020
У своїх зверненнях до Володимира Зеленського голова Політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя», народний депутат Віктор Медведчук не лише порушує питання, які сьогодні турбують усе українське суспільство, а й пропонує конкретні шляхи їх вирішення.
×
Приєднатися