Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Виктор Медведчук: Я категорически подтверждаю, что выступаю против курса…
31 липня 2021
Председатель Политсовета партии «Оппозиционная платформа – За жизнь» Виктор Медведчук заявил, что полностью согласен с той частью материалов подозрения, где указано, что он…
Виктор Медведчук: Суд проигнорировал тот факт, что такие тяжкие обвинения, как…
31 липня 2021
И суд первой инстанции, и Киевский апелляционный суд должны были рассмотреть связь между обвинениями председателя Политсовета партии «Оппозиционная платформа – За жизнь» Виктора…
Віктор Медведчук: Залишивши в силі домашній арешт, суд сьогодні ухвалив не правове, а політичне рішення
30 липня 2021
Сьогоднішнє рішення Київського апеляційного суду, який залишив у силі рішення Печерського районного суду міста Києва про продовження запобіжного заходу у виді домашнього арешту голові Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктору Медведчуку, є виключно політичним і знаходиться поза правовим полем.
Юрій Загородній: Виступаючи в суді, Медведчук довів безпідставність висунутих йому звинувачень
30 липня 2021
Суддя Печерського районного суду міста Києва Павло Вовк, який ухвалював рішення про продовження запобіжного заходу голові Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктору Медведчуку, повністю залежить від Офісу Президента, так як на Банковій є компромат на нього.
Медведчук в суді заявив про фабрикацію кримінальної справи проти нього і політичні репресії в Україні
30 липня 2021
Звинувачення народного депутата, голови Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука в державній зраді та передачі державної таємниці третім особам безпідставні.
Григорій Мамка: Влада підвищує штрафи для водіїв, але не проводить реформ у сфері безпеки руху
30 липня 2021
План влади щодо зменшення кількості ДТП в Україні шляхом введення шалених штрафів себе не виправдав. Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху», на якому старанно заробляла бали Зе-команда, діє в країні більше чотирьох місяців (закон набув чинності 17.03.2021), але статистика ДТП «повзе» вгору. Про це в своїй авторській статті у «Юридичній газеті» пише народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Григорій Мамка.
Анатолій Бурміч: Всі, хто причетний до фальсифікації справи Віктора Медведчука, відповідатимуть згідно із законом
30 липня 2021
Усі, хто причетний до фальсифікації справи проти голови Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука, включно із суддями, слідчими СБУ, експертами і прокурорами, відповідатимуть згідно із законом.
Експертизи за копіями документів та аудіофайлів, грубі процесуальні порушення – Медведчук у суді розбив докази слідства
30 липня 2021
Експертизи в рамках кримінального провадження у справі голови Політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народного депутата України Віктора Медведчука проведені з грубим порушенням чинного законодавства і не можуть слугувати доказами його провини у суді.
Павло Матвієнко: Запорізька облрада продовжує системно порушувати Закон і регламент
30 липня 2021
На черговому засіданні 29 липня провладна коаліція в Запорізькій облраді продовжила системні порушення Закону України «Про місцеве самоврядування» та регламенту. Про це заявив депутат Запорізької облради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Павло Матвієнко.
Василь Німченко розповів про порушення у справі Медведчука
30 липня 2021
Сьогодні під час засідання Київського апеляційного суду при розгляді апеляційної скарги на рішення Печерського районного суду міста Києва про продовження запобіжного заходу голові Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктору Медведчуку вперше прозвучало, що у сторони звинувачення немає обґрунтованих доказів, а ті докази, які є, неприпустимі для цієї кримінальної справи.
×
Приєднатися