Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Микола Скорик: Цькувати людей  і принижувати їх – не такою повинна бути державна культурна і гуманітарна політика влади
18 січня 2021
Влада продовжує політику примусової культурної і мовної уніфікації, і це не найкращий шлях для консолідації суспільства та об'єднання країни.
У Краматорську ОП-ЗЖ ініціювала збір підписів проти «драконівських» тарифів на послуги ЖКГ
18 січня 2021
18 січня на Донеччині в Краматорську стартував збір підписів місцевих жителів проти підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги, на газ і його транспортування, на поставку і розподіл електроенергії, а також водопостачання. Незважаючи на морозний день сотні краматорців вже в перші години поставили свої підписи проти такого необґрунтованого підвищення в наметах ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ.
Артем Марчевський: Комусь дуже потрібен заморожений конфлікт на кордоні з Росією
18 січня 2021
Керівник молодіжного крила «Опозиційної платформи – За життя» Артем Марчевський на своїй сторінці в Facebook розповів, чому українська влада намагається заморозити конфлікт на Донбасі.
На Дніпропетровщині партійці опитали людей щодо важливості вакцинації
18 січня 2021
На Дніпропетровщині партійці опитали людей щодо важливості вакцинації
ОП-ЗЖ у Маріуполі підтримала багатотисячний мітинг проти підвищення тарифів
17 січня 2021
На Донеччині в Маріуполі активісти ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ під час акції протесту городян встановили намети й організували збір підписів проти зростання цін на поставку та розподіл електроенергії, природного газу, опалення і водопостачання. В акції протесту маріупольців взяли участь і депутати Маріупольської міської ради від ОП-ЗЖ.
Марчевський відкрив пункти безкоштовного гарячого харчування в Покровську, Мирнограді та Добропіллі
17 січня 2021
Пункти безкоштовного гарячого харчування відкрилися в Покровську, Мирнограді та Добропіллі. З такою ініціативою виступив керівник молодіжного крила «Опозиційної платформи – За життя» Артем Марчевський.
В Охтирці збирали підписи проти непосильних тарифів на послуги ЖКГ
17 січня 2021
Не дивлячись на сильний мороз в Охтирці, що на Сумщині, представники ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ розпочали збір підписів щодо недопустимості зростання цін на газ, електроенергію, водовідведення та послуги теплопостачання. Лише за три години люди поставили кілька сотень своїх автографів.
Вадим Рабінович: Дармоїдів треба гнати з Ради! «ОПЗЖ» - за скорочення депутатів!
16 січня 2021
Вадим Рабінович: Дармоїдів треба гнати з Ради! «ОПЗЖ» - за скорочення депутатів!
Марчевський жорстко розкритикував норму мовного закону, яка почала діяти, про штрафи за використання російської мови
16 січня 2021
Керівник молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський жорстко розкритикував статтю 30 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка набула чинності. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.
У низці громад Донеччини з ініціативи ОП-ЗЖ закликали владу ввести мораторій на підвищення тарифів
16 січня 2021
У Донецькій області в Новодонецькій, Ільінівскій і Миколаївській об'єднаних територіальних громадах з ініціативи депутатів від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ відбулися позачергові сесії, під час яких було прийнято рішення про неприпустимість зростання цін на електрику, опалення, природний газ та інші житлово-комунальні послуги.
×
Приєднатися