Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Новини

Бердичівські активісти зупинили підкуп виборців
24 жовтня 2020
Вночі 23 жовтня активісти зафіксували підкуп виборців у селі Скраглівка. Кандидат на посаду Бердічивського міського голови особисто передавав підозрілі пакунки виборцям у темний час доби. Зокрема частині мешканців вулиць Залізничної, Свободи, Лесі Українки та низки прилеглих.
У День тиші опозиціонери молились у Києво-Печерській лаврі за мир і благополуччя України
24 жовтня 2020
24 жовтня народні депутати, представники ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ взяли участь у молебні у Києво-Печерській лаврі.
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ заявляє про можливу підготовку до фальсифікації виборів у Маріуполі
24 жовтня 2020
У Маріуполі Донецької області 5 із 7 окружних комісій отримали бюлетені, надруковані з грубими помилками - неточності в прізвищах та ініціалах кандидатів в депутати міської ради. В цілому помилки знайдені в 210 тисяч бюлетенів з 317 тисяч бланків для голосування.
Звернення Донецької організації до інформагентств: Не поширюйте фейки і свідомо брехливу інформацію
24 жовтня 2020
В "день тиші" на сайті "Обозреватель" з'явилася дезінформація про зняття кандидата на пост мера Слов'янська від ОП-ЗЖ Павла Придворова із виборчих перегонів.
Віктор Чорний: Видання, які тиражують брудні передвиборчі фейки, не боячись за свою репутацію, – це вже сміттєві баки
24 жовтня 2020
Розтиражована саме напередодні дня голосування брудна «новина» про обшуки у структурах, нібито пов'язаних з ОПЗЖ, де, зокрема, згадується і моє ім'я, мала цілком конкретну мету – дискредитувати нашу партію. І ці брудні фейки, потік яких практично не припиняється, не заслуговували би жодної уваги, якби відомі видання раптом не вирішили їх підхопити.
У Слов'янську в "день тиші" вкинули фальшиві листівки про зняття кандидата Павла Придворова
24 жовтня 2020
У Слов'янську в ніч на 24 жовтня по вулицях міста і поштових скриньках жителів політичні конкуренти поширили фальшиві листівки з інформацією про зняття з виборів кандидата від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Павла Придворова.
Наталія Королевська: Ми звертаємося до правоохоронних органів та ЦВК – наведіть лад і не допустіть зриву виборів на Донбасі
23 жовтня 2020
Про це у п’ятницю, 23 жовтня, у Костянтинівці на Донеччині заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
Вадим Рабінович - дніпрянам: «ОПЗЖ» - єдиний вибір здорових людей!
23 жовтня 2020
Вадим Рабінович - дніпрянам: «ОПЗЖ» - єдиний вибір здорових людей!
Наталія Королевська: Ми зробимо все, щоб не дати партіям війни сфальсифікувати вибори на Донбасі
23 жовтня 2020
Про це 23 жовтня заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
На кандидата від ОП-ЗЖ Миколу Комарова скоєно напад
23 жовтня 2020
Вночі, 23 жовтня, в селі Троїцьке Одеського району Одеської області на подвір'я будинку чинного депутата обласної ради та кандидата на місто Ясківского сільського голови від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Миколи Комарова невідомі кинули дві пляшки із запальною сумішшю. Даний факт зафіксовано відеозйомкою камер спостереження.
×
Приєднатися