Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Новини

Партійці Святогірська передали гуманітарну допомогу переселенцям
5 серпня 2020
На Донеччині, в Святогірську, вимушеним переселенцям, які проживають в пансіонаті «Сосновий Бір», партийці Святогірської міської організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ передали чергову партію гуманітарної допомоги.
Юрій Павленко: Уряд урізає програми допомоги на дітей, але дає мільйони іноземним наглядачам в держкомпаніях
5 серпня 2020
Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко. «Дії та рішення уряду Шмигаля стають просто знущанням над громадянами і державою. Уряд на кабальних умовах підписує угоди з кредиторами. За чергову «дозу» зовнішніх позик погоджується повернути космічні зарплати іноземцям в наглядових радах, щоб їм було комфортніше стежити за доведенням до банкрутства державних підприємств. І в той же час уряд планомірно і не замислюючись урізує соціальні видатки», – сказав Юрій Павленко.
Сергій Ларін: Злочини на залізниці - результат непродуманої ліквідації «реформаторами» транспортної міліції
5 серпня 2020
Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Сергій Ларін на своїй сторінці в Facebook, коментуючи напад на молоду жінку в поїзді «Київ-Маріуполь».
Тетяна Плачкова: ОП-ЗЖ надасть чіткий план того, що потрібно робити з пляжами Одеси
5 серпня 2020
В Одесі представники ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ проводять інспекцію пляжів міста. Про це народний депутат від ОП-ЗЖ Тетяна Плачкова розповіла на своїй сторінці у Facebook.
Микола Скорик: За рахунок нових кредитів Одеська мерія планує вирішувати свої передвиборчі питання
5 серпня 2020
Міська влада Одеси бере четвертий кредит, тепер на півмільярда гривень, розпорошуючи запозичені гроші на об'єкти з передвиборчою тематикою. При цьому Одеса, за каденцію чинного мера Труханова, заборгувала банкам найбільшу суму за всю свою історію. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик.
Юрій Павленко: Нам є з чим йти до людей, а виводити країну з кризи нам не вперше
5 серпня 2020
Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, голова Житомирської обласної організації партії Юрій Павленко.
Микола Скорик: Медалі «За оборону Одеси» залишаться найбільш дорогою і шанованою нагородою для одеситів
5 серпня 2020
Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик написав на своїй сторінці у Фейсбук в День початку оборони Одеси.
Юрій Павленко: Депутати Житомирської облради вирішують не нагальні питання громади, а продовжують «дерибанити» комунальне майно
5 серпня 2020
Про це заявив народний депутат, керівник Житомирської обласної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко в інтерв'ю інтернет-виданню «Житомир-Online».
«Опозиційна платформа - За життя» ініціювала проект «Дніпровський референдум»
5 серпня 2020
«Опозиційна платформа - За життя» ініціювала проект «Дніпровський референдум»
Наталія Королевська: Україна потребує професійної та грамотної стратегії економічного зростання і створення робочих місць
5 серпня 2020
Всього за рік роботи Зе-команди в Україні обвалилися основні економічні та фінансові показники. Щоб виправити ситуацію необхідно негайно провести перевибори в парламент і сформувати новий уряд. Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
×
Приєднатися