Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Медведчук: Ми будемо в опозиції до влади, проте готові співпрацювати зі стратегічних питань, особливо з питання миру

Віктор Медведчук, голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя», в інтерв'ю телеканалу «Росія-24» прокоментував можливість створення коаліції з партією «Слуга народу».

«Ми не готові входити в коаліцію зі "Слугою народу", з паном Зеленським, тому що ми стоїмо на різних ідеологічних принципах і на зовсім інший ідеологічній платформі. З ким вони створюватимуть коаліцію? Може, у них за фактом з'явиться можливість не створювати ні з ким, а бути коаліцією в особі однієї фракції і депутатів-мажоритарників. Таку можливість виключати сьогодні не можна. Якщо вони входитимуть у коаліцію, то поки це невідомо, тому що це все було докладно. Це було не конкретно. Я маю на увазі заяви команди Зеленського. І поки не буде факту, скільки мандатів отримає кожна з політичних сил, я думаю, говорити про це зараз є передчасним», – повідомив Медведчук.

Він зазначив, що партія «Опозиційна платформа – За життя» готова бути в опозиції до влади, однак співробітничати зі стратегічних питань. «Ми готувалися бути опозицією в парламенті з урахуванням тієї довіри, яку до нас виявили. І найголовніше – це ідеологія, яку ми сповідуємо. Ми, звісно, будемо в питаннях, таких як мир, в питаннях зміни економіки, в питаннях зміни і боротьби сьогодні з комунальними тарифами, які є непосильним для наших громадян, ми, звичайно, допомагатимемо будь-яким політичним силам для того, щоб цю ситуацію змінити. І для цього нам не треба входити в коаліцію, тому що ми націлені на реалізацію інтересів людей і коаліція тут ні до чого, як і політична сила, зокрема і президента. І про це нас просити не треба, це наші принципи, це наша програма. Ми її реалізовуватимемо», – підкреслив Медведчук.

Крім того, він зазначив, що задоволений результатом виборів, бо партія «Опозиційна платформа – За життя», згідно з результатами екзит-полів, на другому місці. Однак, за словами Медведчука, він не до кінця задоволений перебігом виборчої кампанії. «Велася боротьба проти нас цілеспрямовано. Велася вона нашими так званими вчорашніми колегами, представниками «Опозиційного блоку», який включає в себе не лише панів Мураєва, Вілкула, а й мера міста Харкова, мера Одеси – це Кернес, Труханов. Це керівники сьогодні міста Кривий Ріг. Тобто фактично це ті люди, які представляють наші базові регіони. Це Запоріжжя, це Дніпропетровськ. У цьому випадку боролися проти нас, щоб ми не отримали ті голоси і ту довіру громадян, які, дійсно, мали бути і були б у нашому результаті. Можете собі уявити, що нам забороняли розвішувати білборди, вести будь-яку агітаційну кампанію. Більш того, з того боку застосовувалися брудні методи, фальсифікації», – розповів політик.

При цьому він підкреслив, що «Опозиційна платформа – За життя» продовжить боротьбу як у дільничних виборчих комісіях під час підрахунку голосів, так і у мажоритарних округах.

Опубліковано: 21 липня 2019
×
Приєднатися