Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Віктор Чорний – Володимиру Зеленському

Відкритий лист народного депутата від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Віктора Чорного президенту України

7 лютого о Верховній Раді була година запитань до уряду. У мене ні до Гончарука, ні до уряду питань більше немає ...

У мене є запитання до пана Зеленського, гаранта нашої Конституції, можна сказати, останньої надії українців на те, що в країні життя зміниться на краще. Хоча, здається, пан президент вже давно забув, із чим ішов на вибори ...

Питання у мене до нього дуже просте: Як всі ці люди на чолі з Гончаруком опинилися в уряді України? За якими критеріями Ви, пане президенте, призначити їх на посади? Як на чолі державних структур опинилися десятки і вже сотні явно некомпетентних людей, та ще й з захмарними окладами? Як на чолі і в наглядових радах банків і державних монополій опинилися всі ці Найоми-Лещенки, подруги і друзі Ваших друзів? Купа колишніх «рятівників» країни часів режиму недоброї пам'яті Порошенко і Ко? !!!!!!!

Люди, які вчинили страшні злочини під час Майдану і після нього не просто досі на волі, а деякі навіть встигли влаштуватися при новій владі.

Уже Вашій, пане президенте, владі!

Коли Ви заявили на дебатах, що йдете як «вирок» Порошенку - люди Вам повірили! Сьогодні виявилося, що вирок і Порошенкові, і його страшному НАЦИСТСЬКОМУ режимові – виправдальний? !!! Так само безкарно «патріоти» нападають на людей, продовжують безкарно трощити пам'ятні знаки!

Україну готуються оптом пустити з молотка. Це і є Ваша місія ?!

Подивіться у вікно! У вогнищах, в яких спалили і продовжують спалювати нашу багатонаціональну українську культуру, горить і те, що Ви, як автор, теж створювали багато років ... Чи Ви вже відреклися від свого минулого?

 

Народний депутат України Віктор Чорний,

фракція «ОППОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ»

Опубліковано: 7 лютого 2020
×
Приєднатися