Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович вимагає притягнути до відповідальності політиків, які фігурують у відеозаяві Жванії

Народний депутат України, співголова фракції «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович направив на ім'я Генерального прокурора Ірини Венедіктової депутатське звернення.

Політик просить Генеральну прокуратуру невідкладно перевірити викладені у відеозаяві колишнього народного депутата Давида Жванії факти щодо захоплення влади в Україні у 2014 році за допомогою «купівлі» підтримки в ЄС та консенсусу олігархів, і вимагає забезпечити притягнення винних осіб до встановленої законом відповідальності.

Вадим Рабінович вважає, що заява Давида Жванії має резонансний характер не лише для України, а й для Європи, оскільки у заяві йдеться про неправомірну вигоду, яку нібито отримав неназваний Жванією європейський чиновник за підтримку на виборах Президента України кандидатури Петра Порошенка.

Політик впевнений в тому, що на заяву екс-депутата повинні невідкладно відреагувати правоохоронні органи України, оскільки Жванія вже багато років є активним політичним діячем України і факти, викладені в його відеозаяві, вказують на реальну загрозу національній безпеці України, адже всі особи, про яких йдеться, є чинними політиками в Україні і мають вплив на стан справ у державі.

Співголова фракції «Опозиційна платформа – За життя» просить повідомити його про вжиті заходи, а також вимагає взяти вирішення даного питання під особистий контроль.

Текст депутатського звернення Вадима Рабіновича публікуємо без скорочень і правок:

 

Опубліковано: 23 липня 2020
×
Приєднатися