Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович просить ДБР розібратися із топ-чиновниками і не випускати їх з України

Народний депутат України, співголова «Опозиційної платформи – За життя» Вадим Рабінович направив депутатське звернення до Державного бюро розслідувань щодо вчинення низкою українських топ-чиновників кримінального правопорушення.

Зокрема, парламентарій наполягає на проведенні ретельного розслідування ДБР за фактом оприлюднених у ЗМІ так званих «плівок Гончарука».

Нагадаємо, у грудні 2019 року у прем'єр-міністра України Олексія Гончарука відбулася нарада, на якій її учасники – безпосередньо глава уряду, а також заступник НБУ Катерина Рожкова, міністр фінансів Оксана Маркарова та інші топ-чиновники, які обіймають особливо відповідальні посади у державі, обговорювали реальні показники соціально-економічного становища України та перспективи його зростання. Більше того, учасники наради обговорювали те, як приховати від Президента України і, відповідно від народу України, показники реального соціально-економічного становища України. При цьому на аудіозапасу наради голос, схожий на голос Гончарука, визнає свою некомпетентність в економічних питаннях.

Вадим Рабінович вважає, що подальша робота топ-чиновників – учасників вищезгаданої наради у прем'єра – на займаних посадах може мати негативні і навіть фатальні наслідки для України, особливо в економічній сфері.

У зв'язку sз цим співголова «Опозиційної платформи – За життя» Вадим Рабінович вимагає від ДБР належним чином перевірити усі обставини, викладені в його депутатському зверненні, встановити усі протиправні дії та їхні наслідки, точну кримінально-правову кваліфікацію дій учасників наради у прем'єра, провести досудове розслідування, на час якого заборонити Олексію Валерійовичу Гончаруку, Катерині Вікторівні Рожковій, Оксані Сергіївні Маркаровій та іншим присутнім чиновникам залишати межі України.

Наводимо повний текст депутатського звернення Вадима Рабіновича:

 

Опубліковано: 16 січня 2020
×
Приєднатися