Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Фракція «ОПЗЖ» вимагає суворого дотримання Регламенту ВР

Фракція «Опозиційна платформа – За життя» занепокоєна відсутністю засідань і загальної організації роботи нещодавно створеної Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України щодо розслідування можливих протиправних дій представників органів державної влади та інших осіб, які могли сприяти порушенню державного суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності України, становити загрозу національній безпеці України. Нагадаємо, цю комісію очолює народний депутат, член фракції «Слуга народу» Мар'яна Безугла. 

У зв'язку із цим народні депутати України, співголови фракції «ОПЗЖ» Вадим Рабінович та Юрій Бойко від імені фракції направили депутатське звернення на ім'я голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова, в якому вказують на факт ігнорування головою ТСК Безуглої положень Регламенту Верховної Ради України та Закону України про ТСК. 

Відповідно до законодавства України, Тимчасова слідча комісія ВР повинна збиратися щонайменше два рази на місяць, а її перше засідання має пройти протягом трьох днів після створення. 

«19 травня 2021 року Верховна Рада України проголосувала за створення цієї ТСК, проте до цих пір комісія жодного разу не зібралася. Більш того, жодних кроків у цьому напрямку не робиться, а про результати її роботи й годі говорити», – підкреслюється у депутатському зверненні. 

Фракція «Опозиційна платформа – За життя» звертає увагу спікера Дмитра Разумкова на той факт, що «залишилося три пленарних тижні, після чого Верховна Рада йде у відпустку». 

«Небажання налагодити роботу такої важливої для країни ТСК може свідчити лише про те, що ні президента Володимира Зеленського, ні його команду не цікавить, як буде ТСК виконувати поставлені перед нею завдання, і чи буде взагалі», – йдеться у депутатському зверненні. 

У зв'язку із цим фракція «Опозиційна платформа – За життя» просить голову Верховної Ради України терміново вжити усіх заходів задля забезпечення виконання своїх обов'язків головою ТСК Мар'яною Безуглою, а також організувати роботу Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування можливих протиправних дій представників органів державної влади та інших осіб, які могли сприяти порушенню державного суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності України, представляти загрозу національній безпеці України.

Опубліковано: 4 червня 2021
×
Приєднатися