Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Депутатські звернення

Вадим Рабінович просить Президента захистити школяра-сироту Ткачука і звільнити Аласанію
19 серпня 2020
Народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович направив відкритого листа на ім'я Президента України Володимира Зеленського, в якому просить захистити права і свободи Максима Ткачука та його опікунів, а також забезпечити школяреві-сироті можливість брати участь у національному відборі на участь у Дитячому пісенному конкурсі «Євробачення-2020».Вадим Рабінович вважає недопустимим подальше перебування на посаді голови правління ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» Зураба Аласанії, оскільки його рішення зняти з конкурсу сироту Ткачука викликало міжнародний скандал, що не тільки шкодить національним інтересам України, а й іміджу країни.У відкритому листі співголова партії «Опозиційна платформа – За життя» просить главу держави вжити заходів і перевірити правомірність дій керівництва і співробітників ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» щодо анулювання конкурсної заявки у національному відборі на участь у Дитячому пісенному конкурсі «Євробачення» школяреві-сироті Максиму Ткачуку.Публікуємо текст відкритого листа народного депутата Вадима Рабіновича на ім'я Президента Володимира Зеленського:
Вадим Рабінович вимагає перевірити «НСТУ» через відмову хлопчику-сироті у нацвідборі на дитяче «Євробачення»
18 серпня 2020
Вадим Рабінович вимагає перевірити «НСТУ» через відмову хлопчику-сироті у нацвідборі на дитяче «Євробачення»
ОП-ЗЖ – СБУ: Вимагаємо забезпечити безпечні умови для організації та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року на всій підконтрольній Україні території
11 серпня 2020
Депутатська фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ звернулася до голови Служби безпеки України І. Баканова з вимогою забезпечити належні безпечні умови для організації та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року на всій підконтрольній Україні території.
ОП-ЗЖ – Президентові України: Місцеві вибори повинні відбутися на всій підконтрольній Україні території
11 серпня 2020
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ направила до Президента України звернення за підписом Співголів партії Юрій Бойка та Вадима Рабіновича щодо забезпечення умов для організації та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року.
Вадим Рабінович вимагає притягнути до відповідальності політиків, які фігурують у відеозаяві Жванії
23 липня 2020
Вадим Рабінович вимагає притягнути до відповідальності політиків, які фігурують у відеозаяві Жванії
Вадим Рабінович проти зловживань в сфері медзакупівель
24 червня 2020
Співголова партії «ОПЗЖ» Вадим Рабінович хоче знати, де влада закуповує маски і ШВЛ для боротьби з СOVID-19.
Вадим Рабінович вимагає розібратися, чи є у діях в.о. глави Міносвіти ознаки пропаганди нацизму
4 червня 2020
Вадим Рабінович вимагає від Нацполіції розібратися, чи є у діях в.о. глави Міністерства освіти України ознаки пропаганди нацизму.
Вадим Рабінович хоче знати, як влада бореться з нацистами
4 червня 2020
Народний депутат України, співголова фракції «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович направив на ім'я прем'єр-міністра України Дениса Шмигаль депутатське звернення.
Народні депутати від ОП-ЗЖ оскаржили у Конституційному Суді закон про амністію учасників подій на Майдані
2 червня 2020
50 народних депутатів, зокрема вся фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, направили до Конституційного Суду України конституційне подання щодо відповідності Конституції закону про амністію учасників протестів на Майдані у 2013-2014 роках. Про це повідомляє прес-служба Конституційного Суду.
Віктор Чорний – Володимиру Зеленському
7 лютого 2020
Відкритий лист народного депутата від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Віктора Чорного президенту України
×
Приєднатися