Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Андрій Лесик на мітингу ОПЗЖ під Радою: Влада робить вигляд, що не чує і не бачить того, що відбувається
9 вересня 2021
Влада в особі Володимира Зеленського обрала голову Політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя», народного депутата України Віктора Медведчука як мішень, як людину, котра дійсно здатна зупинити вакханалію, що коїться в Україні.
Іван Чубирко: Влада тисне на опозицію, але життя в країні не змінюється на краще
9 вересня 2021
Нинішня влада бореться з інакомисленням – тисне на опозицію, закриває неугодні телеканали, відправляє під домашній арешт голову Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука, але від цього життя в країні не змінюється на краще.
Запорізька команда ОП-ЗЖ виступила за мир та проти антинародної політики влади
9 вересня 2021
Півтисячі партійців та активістів ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ з усіх куточків Запорізької області прибули 8 вересня до Києва, аби взяти участь у мітингу за мир та проти тиску на опозицію! До них приєдналося ще близько 200 киян-членів Запорізького земляцтва.
Юрій Бойко: Без термінових заходів влади для поліпшення ситуації в медицині Україну чекає колапс під час локдауна
9 вересня 2021
Парламент повинен збільшити фінансування медицини, погасити борги по зарплатах медиків і поліпшити умови для вакцинації громадян.
Артем Марчевський: Влада хоче, щоб по телевізору показували або її «досягнення», або балет «Лебедине озеро»
9 вересня 2021
Закриваючи незалежні засоби масової інформації, влада запроваджує цензуру в Україні, оскільки боїться критики і хоче, щоб по телевізору або говорили тільки про її «досягнення», або показували балет «Лебедине озеро».
Команда ОП-ЗЖ Донеччини в Києві висловила протест проти репресій, тотального зубожіння населення і відсутності реальних кроків до миру на Донбасі
9 вересня 2021
Депутати міських, районних, селищних і сільських рад Донецької області від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ разом зі своїми однодумцями, взяли участь в багатотисячному мітингу проти тиску на опозицію та політичних репресій, який пройшов 9 вересня в Києві біля Верховної Ради.
Ілля Кива: Ми повинні згуртуватися для боротьби c фашизмом, який знищує майбутнє України
9 вересня 2021
Українцям варто об'єднати зусилля для боротьби з відродженням і поширенням фашизму в Україні.
Олег Волошин: Оточення Зеленського створює йому теплу ванну, закриваючи незалежні телеканали і ЗМІ
9 вересня 2021
В Україні ще не було Президента, який би так нервово реагував на критику, як Володимир Зеленський. Тому його оточення й створює для нього теплу ванну, закриваючи незручні, ті, що критикують владу, незалежні телеканали і ЗМІ.
Микола Скорик: Цей парламент заслуговоє тільки одного - перевиборів
9 вересня 2021
Верховна Рада зобов'язана піти на дострокові перевибори і змінити владу, тому що її курс - і економічний, і політичний, і гуманітарний, - є згубним для України та громадян. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик у коментарі журналістам.
Віктор Чорний на мітингу ОПЗЖ під Радою: Час прийшов – або вони нас, або ми їх. Але разом ми переможемо
9 вересня 2021
Опозицію в Україні не вийде просто так знищити – об'єднавши сили, вона переможе. Про це Віктор Чорний, народний депутат від партії «Опозиційна платформа – За життя», заявив на мітингу проти тиску на опозицію, який сьогодні, 9 вересня, проходить під Верховною Радою.
×
Приєднатися