Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Новини

Олександр Попов: Ми відновимо систему охорони здоров'я Києва
23 вересня 2020
У Києві тільки один медичний заклад повністю готовий до прийому хворих коронавірусом – це інфекційне відділення Олександрівської лікарні, відремонтоване та укомплектоване ще за колишнього керівництва КМДА. Про це заявив кандидат в мери Києва від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Олександр Попов. За його словами, медицину в місті необхідно відродити, але за нинішньої влади це неможливо.
Конференція Київської міської організації ОП-ЗЖ (фотореопртаж)
22 вересня 2020
Конференція Київської міської організації ОП-ЗЖ (фотореопртаж)
Наталія Королевська: Команда ОП - ЗЖ в Маріуполі здатна вирішити проблеми міста і захистити його мешканців
22 вересня 2020
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ сформувала професійну команду для участі в місцевих виборах в місті Маріуполь. Лідер маріупольської команди Володимир Клименко - професіонал до мозку кісток, людина з досвідом управлінця, який знає як і зробить громаду міста успішною, яка забезпечить достаток кожному жителю міста. Таких же професійних і відповідальних людей він веде за собою до міської ради Маріуполя. Про це, презентуючи маріупольську команду ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ, заявила народний депутат Наталія Королевська.
Ілля Кива: Полтавські кандидати від ОП-ЗЖ - професіонали, які відродять місто
22 вересня 2020
Кандидати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ в Полтавську міськраду і на посаду мера - професіонали, які мають чітку програму відродження та відновлення міста. Про це народний депутат від ОП-ЗЖ, голова Полтавської міської організації ОП-ЗЖ Ілля Кива заявив на партійної конференції 22 вересня в Полтаві.
Наталія Королевська: Наша команда Маріуполя зробить все, щоб повернути «Азовмашу» статус національного бренду
22 вересня 2020
Колектив Маріупольського підприємства «Азовмаш» - яскравий приклад патріотизму і стійкості духу людей, які не завдяки, а всупереч усім умовам, змогли зберегти підприємство і забезпечити його роботу. Команда ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ в Маріуполі, на чолі з Володимиром Клименком, зробить все, щоб підтримати підприємство, сприяти його запуску на повну потужність і повернути йому статус національного бренду, відомого у всьому світі. Про це, на зустрічі з працівниками «Азовмаша», заявила народний депутат Наталія Королевська.
Василь Німченко: ОПЗЖ докладе всіх зусиль, щоб земля залишилася у власності Українського народу, а не опинилася в руках міжнародних спекулянтів
22 вересня 2020
Землі сільськогосподарського призначення є засобом виробництва та основою економічного розвитку держави, добробуту народу, задоволення його життєво необхідних потреб, забезпечення належних умов для гідного існування української нації та функціонування суспільства.
Юрій Бойко: Повернення на традиційні ринки країн СНД є ключовим елементом відновлення вітчизняної промисловості
22 вересня 2020
Про це Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив під час відвідування виробничого об'єднання «Азовмаш» в Маріуполі у вівторок, 22 вересня.
ОП-ЗЖ підготувала законопроєкт про підвищення пенсій постраждалим від Чорнобильської катастрофи
22 вересня 2020
Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Н.Королевська, Ю. Солод, В.Гнатенко, В.Мороз зареєстрували у парламенті законопроєкт №4031-1 про внесення змін до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» щодо підвищення пенсій.
Команда Миколи Скорика вшанувала пам'ять партизанів і підпільників
22 вересня 2020
У День партизанської слави, який відзначається в Україні 22 вересня, кандидат в мери Одеси від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик поклав квіти до Пам'ятника підпільникам, які загинули за визволення Одеси. Віддати данину пам'яті тим, хто в окупації боровся за Велику Перемогу, також прийшли кандидати в депутати Одеської міської ради від опозиції.
Луганська команда ОП-ЗЖ висунула кандидатів для участі у місцевих виборах
22 вересня 2020
За результатами конференції Луганської регіональної партійної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ, яка відбулася 22 вересня в місті Рубіжному, було висунуто кандидатів для участі у майбутніх місцевих виборах. На посади міських, сільських і селищних голів висунуто 12 кандидатів, а ще 466 будуть боротися за формування депутатських корпусів усіх рівнів.
×
Приєднатися