Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Мітинг ОП-ЗЖ під Верховною Радою проти продажу української землі (фоторепортаж)
2 червня 2021
Мітинг ОП-ЗЖ під Верховною Радою проти продажу української землі (фоторепортаж)
Багатотисячний мітинг під Верховною Радою: ОПЗЖ проти продажу землі
2 червня 2021
Активісти молодіжного крила партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» організували мітинг під стінами Верховної Ради проти продажу української землі.
Наталія Королевська: Ініційована владою «реформа прожиткового мінімуму» забетонує бідність і зруйнує систему соціального захисту
2 червня 2021
Про це 2 червня під час засідання Робочої групи Комітету ВРУ з питань соціальної політики, на якому були розглянуті ініціативи щодо реформування прожиткового мінімуму, заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
Руки геть від народної землі!
2 червня 2021
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ заявляє про повну підтримку справедливих вимог протестувальників. З самого початку ми відстоювали конституційні права українських громадян на землю, захищали надбання і майбутнє нашої країни. І зараз продовжуємо боротися за те, щоб зупинити земельну аферу.
Павло Матвієнко: Запорожці проти продажу землі!
2 червня 2021
2 червня делегація Запорізької регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ на чолі депутатом Запорізької облради Павлом Матвієнком взяла участь у мітингу під стінами Верховної Ради, на якому громадяни вимагали від влади не продавати українську землю.
Олександр Пономарьов організував свято для дітей Приморська
2 червня 2021
У неділю на центральній площі Приморська (Запорізька область) пройшло яскраве святкування, присвячене Міжнародному дню захисту дітей та Всесвітнього дня батьків, який також відзначається 1 червня.
У День захисту дітей опозиціонери привітали багатодітні сім'ї Кіровоградщини
2 червня 2021
До Дня захисту дітей депутати і активісти ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ відвідали багатодітні сім'ї в Світловодську, Власівці, Подорожньому, Федірках, Микільському, Золотарівці, Павлівці, Вільному, Глинську та Куцеволівці. Опозиціонери привітали дітей та поспілкувалися з їхніми батьками.
Микола Скорик: Розпродаж землі та антинародні реформи – ось головні «досягнення» влади
2 червня 2021
Влада розпродає землю та продовжує антинародні реформи, при цьому нічого не робить для розвитку країни та підвищення рівня життя громадян. Потрібно змінювати пріоритети роботи і концентруватися на вирішенні питань, які є дійсно актуальними для людей. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик заявив під час виступу з трибуни Верховної Ради у середу, 2 червня.
Володимир Кравець: Штучне озеро Вирлиця зроблять ландшафтним заказником площею 98 га
2 червня 2021
На засіданні Постійної комісії Київської міської ради з питань архітектури, містобудування та земельних відносин було підтримано рішення про визнання озера Вирлиця ландшафтним заказником. Ділянку площею 98 га мають передати КП «Плесо». Про це повідомив перший заступник голови Комісії, депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Володимир Кравець.
Юрій Бойко: ОП-ЗЖ продовжить боротьбу проти розпродажу землі, затіяного владою
2 червня 2021
2 червня під Верховну Раду прийшли тисячі людей з вимогою до влади не продавати українську землю. ОП-ЗЖ виступає проти продажу української землі і домагається скасування так званої земельної реформи у Конституційному Суді, – про це, виступаючи перед присутніми, сказав Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.
×
Приєднатися