Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

В Охтирці збирали підписи проти непосильних тарифів на послуги ЖКГ
17 січня 2021
Не дивлячись на сильний мороз в Охтирці, що на Сумщині, представники ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ розпочали збір підписів щодо недопустимості зростання цін на газ, електроенергію, водовідведення та послуги теплопостачання. Лише за три години люди поставили кілька сотень своїх автографів.
Вадим Рабінович: Дармоїдів треба гнати з Ради! «ОПЗЖ» - за скорочення депутатів!
16 січня 2021
Вадим Рабінович: Дармоїдів треба гнати з Ради! «ОПЗЖ» - за скорочення депутатів!
Марчевський жорстко розкритикував норму мовного закону, яка почала діяти, про штрафи за використання російської мови
16 січня 2021
Керівник молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський жорстко розкритикував статтю 30 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка набула чинності. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.
У низці громад Донеччини з ініціативи ОП-ЗЖ закликали владу ввести мораторій на підвищення тарифів
16 січня 2021
У Донецькій області в Новодонецькій, Ільінівскій і Миколаївській об'єднаних територіальних громадах з ініціативи депутатів від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ відбулися позачергові сесії, під час яких було прийнято рішення про неприпустимість зростання цін на електрику, опалення, природний газ та інші житлово-комунальні послуги.
Ілля Кива: Мовний закон – дискримінаційний і прийнятий в порушення Конституції
16 січня 2021
Мовний закон, згідно з яким з 16 січня обслуговування споживачів і надання інформації про товари і послуги має відбуватися українською мовою, є дискримінаційним і спрямованим на розкол України. Про це в ефірі телеканалу NewsOne заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.
Ілля Кива: Влада заробляє на торгівлі газом, тому не зацікавлена в зниженні ціни
16 січня 2021
Влада не зацікавлена в зниженні ціни на газ для українців, оскільки заробляє на торгівлі блакитним паливом і налаштована виконувати згубні умови МВФ. Про це в ефірі телеканалу NewsOne заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.
Депутати обласної ради від ОП-ЗЖ Житомирщини борються проти підвищення тарифів
16 січня 2021
Депутат Житомирської обласної ради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Рибак 15 січня гостро виступила на засіданні президії облради, де розглядалися злободенні тарифні питання.
У Вугледарі ОП-ЗЖ ініціювала збір підписів проти підвищення тарифів
16 січня 2021
Більше тисячі жителів Вугледара вийшли на мирну акцію протесту проти підвищення тарифів. Депутати Волноваської районної ради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Олена Попенко і Тимофій Пінчук підтримали жителів і ініціювали збір підписів під резолюцією мітингу.
Інна Волкова: Примусова українізація сфери обслуговування ані бізнесу не допоможе, ані українське суспільство не консолідує
16 січня 2021
16 січня 2021 року набула чинності ст. 30 Закону України "Про забезпечення функціонування української мови як державної", згідно з якою обслуговування та надання інформації про товари здійснюється українською мовою. Нова норма закону не виправдана ані цифрами, ані логікою. У свою чергу, аргумент, що національна мовна політика, що проводиться в такому вигляді, сприяє збереженню національної ідентичності, також не витримує критики. Таку думку висловила депутат Одеської районної ради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Інна Волкова.
Юрій Бойко: ОП-ЗЖ відновить мовні права російськомовних українців
16 січня 2021
В Україні продовжується політика дискримінації мовних і культурних прав громадян, розпочата ще за часів Порошенко. Зеленський не знайшов у собі сил виконати обіцяне на виборах і став на сторону радикалів-ксенофобів. Про це заявив співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко, коментуючи журналістам положення мовного закону, які набрали чинності з 16 січня.
×
Приєднатися