Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Юрій Бойко: Ми забезпечимо підтримку Сєвєродонецькому «Азоту», щоб він запрацював на повну потужність
17 липня 2019
Про це засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив у ході робочої поїздки в Луганську область у середу, 17 липня. Під час відвідування Сєвєродонецького «Азоту» політик зосередив увагу на необхідності створення умов для запуску підприємства, що дозволить поліпшити соціально-економічне становище регіону та зберегти робочі місця. На зустріч з парламентарем прийшли сотні людей.
У Чернівецькій облраді буде створена група «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» – фракція Опоблоку припиняє свою діяльність
17 липня 2019
Фракція Опозиційного блоку в Чернівецькій обласній раді припиняє свою діяльність – найближчим часом буде створена група ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ. Про це голова фракції Олександр Болтунов повідомив на своїй сторінці в Фейсбук.
Наталія Леонченко: Я буду писати закони не для олігархів, а для нас з вами -для людей
17 липня 2019
У Житомирі відбувся громадський форум «Мир. Добробут. Життя» на підтримку ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ та кандидата у народні депутати України від партії по виборчому округу № 62 Наталії Леонченко.
Юрій Бойко: Угоди щодо газу з Росією будуть підписані вже у серпні
17 липня 2019
Уже в серпні будуть підписані газові угоди з Російською Федерацією, які дозволять удвічі знизити ціну на газ для людей і промисловості. Про це під час робочої поїздки до Костянтинівки заявив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.
ЗАЯВА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» У ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
17 липня 2019
Дорогі співвітчизники, я, як голова Регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» в Чернівецькій області, звертаюся з офіційною заявою про те, що ввірена мені організація разом з усіма партійцями Буковини виходять зі складу Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК»
Медведчук: Завдяки мирному плану, який ми представили, європарламентарі почули, що мир в Україні є реальним
17 липня 2019
Віктор Медведчук заявив, що перед депутатами майбутньої Верховної Ради стоїть головне стратегічне завдання ‒ повернути Донбас в Україну, а Україну на Донбас. Про це голова Політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» сказав у Страсбурзі на брифінгу після свого виступу в Європарламенті.
Юрій Бойко: Ми продовжимо боротися за мир і зробимо все, щоб повернути території і людей
17 липня 2019
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вже веде переговори з Донецьком, Луганськом і Москвою, щоб зупинити військовий конфлікт, повернути території та людей і домогтися миру. Про це на зустрічі з жителями прифронтового Торецькв, заявив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.
Юрій Павленко: Все більше українців готові голосувати за команду миру - ОПОЗИЦІЙНУ ПЛАТФОРМУ – ЗА ЖИТТЯ
17 липня 2019
На цьому наголосив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко під час участі у громадському форумі «Мир. Добробут. Життя» у місті Житомир.
Сергій Степанов: Виплати учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС повинні бути відновлені
17 липня 2019
На зустрічі з виборцями кандидат у народні депутати від ОПОЗИЦІЙНИОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ по округу № 179 Сергій Степанов обговорив основні проблеми, які потребують вирішення.
Павло Онищенко: Краще від самих людей, жодна соцмережа не розкаже про їхні проблеми
17 липня 2019
У Харкові кандидат у народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Павло Онищенко провів 88 зустрічей з жителями округу № 173.
×
Приєднатися