Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Микола Скорик: Ми йдемо в парламент, щоб добитися миру і забезпечити гідне життя кожному українцю
19 липня 2019
Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик заявив під час робочої поїздки до Одеської області.
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагає звільнити з під варти Кирила Вишинського і припинити знищення свободи слова
19 липня 2019
Рішення Подільського районного суду залишити під вартою журналіста Кирила Вишинського - це продовження політики репресій та обмеження свободи слова в Україні. При Президентові Володимирові Зеленському українські правоохоронні органи і судова система залишаються «ворогами номер один» для журналістів і незалежних ЗМІ.
Юрій Бойко: Заради дітей ми зробимо все, щоб в Україні настав мир
19 липня 2019
У п’ятницю, 19 липня, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко відвідав дитячий центр реабілітації «Віра, Надія, Любов» в селі Банчени Чернівецької області. У дитячому будинку, що при Свято-Вознесенському Банченському монастирі – сьогодні свято. Дітлахи зустрічають гостей. Свого хрещеного батька – Юрія Бойка – відразу ж ведуть до актової зали.
У Лозовій відбувся автопробіг на підтримку ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ
19 липня 2019
У м.Лозова Харківської області відбувся автопробіг на підтримку кандидата у народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ по округу № 179 Сергія Степанова.
Рабінович: Нам необхідно перезавантажити економіку і відновлювати відносини з сусідами і, а не радіти їхнім невдачам
19 липня 2019
Рабінович: Нам необхідно перезавантажити економіку і відновлювати відносини з сусідами і, а не радіти їхнім невдачам
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ і НАШ КРАЙ підписали Меморандум про співпрацю
19 липня 2019
19 липня у спільній громадській приймальні народного депутата Юрія Бойка і Харківської регіональної організації партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» відбулося підписання Меморандуму про створення депутатських груп «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ» в обласних і міських радах.
Андрій Лазуренко: Держава зобов'язана створити сприятливі умови для гармонійного розвитку дітей
19 липня 2019
19 липня більше п'ятдесяти дітей з Солоницівки Дергачівського району та Коротича Харківського району побували в «Фельдман Екопарк» за підтримки кандидата в народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ по 175 округу Андрія Лазуренко.
Василь Німченко: Черкащина виступає за встановлення миру та захист землі
19 липня 2019
Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Василь Німченко в ході робочої поїздки в Черкаську область зустрівся з територіальними громадами, в ході яких обговорювалися питання встановлення миру в Україні, створення гідних умов для роботи в селі, підготовки кадрів для агропромислового сектора, а також врегулювання правового статусу земель сільськогосподарського призначення.
Поліція відкрила кримінальне провадження щодо підготовки зриву і фальсифікації виборів у низці округів Донецької області
19 липня 2019
За заявою Донецької обласної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ про підготовку фальсифікацій і можливий зрив виборів, опублікованій на офіційному сайті партії, Головне управління поліції в Донецькій області відкрило кримінальне провадження.
Юрій Павленко: Спорт — це здоров’я нації та майбутнє держави
19 липня 2019
На цьому наголосив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко під час перебування у місті Коростень Житомирської області.
×
Приєднатися