Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

У тиску на свободу слова і репресіях проти опозиції влада Зеленського перевершила режими Януковича і Порошенка
1 жовтня 2019
Влада посилює переслідування незалежних телеканалів «112 Україна», NewsOne і ZIK, а стосовно їхнього власника розпочала політично вмотивовані репресії. Про це заявили в партії «Опозиційна платформа – За життя».
Про небезпеку плагіату, або Чому Зеленського турбують океани, але не хвилює Донбас
1 жовтня 2019
Участь президента України Володимира Зеленського в 74-й сесії Генеральної Асамблеї ООН не минулася безслідно.
Сергій Льовочкін: ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ наполягає на збільшенні соціальних видатків і видатків розвитку в бюджеті-2020
1 жовтня 2019
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ підготувала проект змін держбюджету-2020 року, який передбачає збільшення соціальних витрат на 200 млрд грн і на розвиток економіки і підтримку регіонів – на 60 млрд грн. За словами народного депутата Сергія Льовочкіна, додатковий ресурс буде отримано за рахунок перегляду макропрогнозу і неефективних витрат.
Ілля Кива: З подачі влади Нацтелерадіо перетворився на орган цензури
30 вересня 2019
На думку опозиціонера, чинний склад Нацтелерадіо, сформований ще за попередньої влади, «видає за рішення ради свої суб'єктивні висновки, від яких страждає все українське суспільство».
Наталія Рибак: Держава повинна приділити увагу осучасненню бібліотечної системи
30 вересня 2019
Таку думку висловила депутат Житомирської обласної ради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Рибак, вітаючи бібліотекарів Черняхівського району з Всеукраїнським днем бібліотек.
Відмова від роботи в ПАРЄ – черговий крок до політичної самоізоляції України
30 вересня 2019
Ми будемо домагатися відновлення повноцінної участі української делегації у роботі ПАРЄ. Якщо «Слуги народу» не в змозі організувати міжнародну роботу, як відповідальна політична сила ми готові повністю замінити їх представників в складі делегації.
Зеленський оголосив «хрестовий похід» проти незалежних телеканалів
30 вересня 2019
Переслідування з боку Зеленського, керівника його Офісу Андрія Богдана та підконтрольних їм органів влади незалежних українських телеканалів ‒ «112 Україна», NewsOne і ZIK ‒ наростає. За вказівкою Зеленського «112 Україна» вже позбавлений цифрової ліцензії, щодо NewsOne прийнято рішення про позбавлення ліцензії та справу направлено до суду, а телеканалу ZIK призначена незаконна перевірка.
Полтавські партійці взяли участь у традиційному осінньому забігу «Полтавська ніч»
30 вересня 2019
Полтавські партійці взяли участь у традиційному осінньому забігу «Полтавська ніч»
Віктор Медведчук: Заяви глави МЗС Пристайка не поліпшують шлях переговорів ‒ потрібно спочатку досягти результату, а вже потім про нього говорити
30 вересня 2019
Голова Політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» Віктор Медведчук переконаний, що заяви міністра закордонних справ України Вадима Пристайка про альтернативу «формулі Штайнмайєра» «не поліпшують шлях переговорів і тим більше прямого діалогу». Про це він сказав в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK.
×
Приєднатися