Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

В Житомире Зеленского встретили акцией протеста против давления на телеканалы…
4 жовтня 2019
В пятницу, 4 октября, в Житомире, где президент Украины Владимир Зеленский встречается с главой Беларуси Александром Лукашенко проходит массовая акция протеста в поддержку трех…
Наталія Королевська на Kyiv Global Summit: Жінки України підтримують формат дипломатичного врегулювання конфлікту на Сході!
4 жовтня 2019
У київському КВЦ «Парковий» відбувся щорічний Kyiv Global Summit: Women. Peace. Security-2019 - перша ініційована жінками ефективна платформа пошуку нових ідей та рішень для подолання криз, а також посилення ролі і впливу жінок у політиці та суспільстві. Саміт зібрав понад 900 українських і зарубіжних гостей. Серед ініціаторів Kyiv Global Summit - народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
Юрій Бойко: Ми підготували бюджет, в якому збільшені соціальні виплати і підтримка регіонів
4 жовтня 2019
Про це заявив Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко, коментуючи журналістам проект бюджету від влади.
Сергій Льовочкін: Державна земля сільгосппризначення повинна бути розпайована
4 жовтня 2019
Державна земля сільгосппризначення має бути розпайована між громадянами, які її ще не отримали, а скасування мораторію на продаж землі можливе тільки після референдуму. Таку думку висловив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Сергій Льовочкін в коментарі журналістам у Верховній Раді.
Ілля Кива: Профспілки повинні об'єднати зусилля зі створення альтернативного Трудового кодексу
4 жовтня 2019
Всі учасники профспілкового руху повинні об'єднати зусилля для створення альтернативного Трудового кодексу та очищення профспілкової сфери. Про це народний депутат фракції ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива заявив у четвер в Києві.
Сергій Льовочкін: ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ підтримує перезавантаження Центрвиборчкому
4 жовтня 2019
Центральна виборча комісія, обрана за Порошенка, себе дискредитувала. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Сергій Льовочкін в коментарі журналістам.
У Дніпрі росте хвойний сад «За життя»
4 жовтня 2019
У Дніпрі росте хвойний сад «За життя»
До Дня людей похилого віку партійці Покрова відвідали територіальний центр соціального обслуговування
4 жовтня 2019
До Дня людей похилого віку партійці Покрова відвідали територіальний центр соціального обслуговування
Сергій Льовочкін вимагає від уряду вирішити проблему житла для військовослужбовців
4 жовтня 2019
У запиті, спрямованому до прем’єр-міністра Олексія Гончарука, народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Сергій Льовочкін вимагає невідкладно вжити заходів, спрямованих на системне та комплексне вирішення проблеми забезпечення військовослужбовців житлом.
Віктор Медведчук привітав збірну України з бойового самбо з перемогою на чемпіонаті Європи
3 жовтня 2019
Голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук привітав збірну команду України з бойового самбо з упевненою перемогою на чемпіонаті Європи.
×
Приєднатися