Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вітає педагогів з Днем учителя!
5 жовтня 2019
Дорогі вчителі, прийміть наші щирі вітання з професійним святом!
Юрій Павленко: Вчитель завжди буде однією з найголовніших постатей у житті кожної людини
5 жовтня 2019
На цьому наголосив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко, вітаючи освітян з Днем учителя та Днем працівників освіти.
Юрій Бойко: Програма уряду – це набір популістських гасел
5 жовтня 2019
Так Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ прокоментував в ефірі телеканалу «Інтер», програму уряду, презентовану у Верховній Раді в п'ятницю, 4 жовтня.
Микола Скорик: Програма уряду не містить конкретних кроків, як досягти задекларованих у ній фантастичних результатів
4 жовтня 2019
Про це на брифінгу у парламенті заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик, коментуючи презентовану Кабміном програму діяльності.
Наталія Леонченко: Жінка у владі — більше не предмет дискусій, а життєва необхідність
4 жовтня 2019
Співголова Національної платформи «Жінки за мир», голова депутатської групи «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» у Житомирській міській раді Наталія Леонченко та делегація жінок Житомирщини, котрі прагнуть змін та готові за них боротися, взяли участь у другому щорічному саміті Kyiv Global Summit: Women. Peace. Security-2019.
Віктор Медведчук: Права мільйонів українців буде порушено, якщо земля увійде в обіг ринку без референдуму
4 жовтня 2019
Голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук заявив, що відкрити доступ до продажу земель сільськогосподарського призначення можна виключно після позитивного рішення щодо цього на всеукраїнському референдумі.
Віктор Медведчук: Із професійним святом, дорогі Вчителі!
4 жовтня 2019
Учитель, наставник, педагог. Це одна з найважливіших, найвідповідальніших професій, тому що в усі часи на вчителя покладалася особлива місія – формування, виховання майбутніх поколінь, а отже, і майбутнього країни.
Юрій Павленко: Родина, у якій виховується двоє, троє і більше дітей, має стати українською реальністю
4 жовтня 2019
На цьому наголосив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій ПАВЛЕНКО під час свого виступу на Kyiv Global Summit: Women. Peace. Security-2019.
Наталія Королевська: Програма дій уряду не відповідає на головні питання порядку денного країни
4 жовтня 2019
Програма дій уряду Олексія Гончарука не спрямована на досягнення миру, відновлення економіки та поліпшення життя громадян нашої країни. У ній відсутні сигнали про підвищення соціальних стандартів, зниження тарифів та забезпечення захисту людей, особливо тих, хто постраждав від бойових дій; але у програмі присутні сигнали про консервацію бідності та продовження економічної кризи, зазначила парламентар.
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ пропонує скасувати військовий збір
4 жовтня 2019
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ підготувала свій варіант бюджету-2020: це буде бюджет миру та соціальної справедливості. Ми пропонуємо збільшити видаткову частину бюджету на 260 млрд грн., з яких - 200 млрд направити на підвищення соціального захисту людей, а 60 млрд - на розвиток економіки на національному та регіональному рівнях.
×
Приєднатися