Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

З професійним святом, колеги!
8 жовтня 2019
На вас покладена відповідальна місія ‒ захищати конституційні права і свободи громадян.
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагає від влади жорстко припиняти розпалювання міжнаціональної ворожнечі в Україні і забезпечити громадянський мир в країні
7 жовтня 2019
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ ставить собі за мету відновити громадянський діалог і забезпечити примирення в українському суспільстві. Домогтися компромісу, порозуміння, об'єднати країну і людей - досяжна мета. В Україні не повинно бути місця для ненависті, радикалізму і приниження людської гідності. Це вимога українського народу, і разом з мільйонами українських громадян ми цього доб'ємося!
Хуліганський напад на громадську приймальню у Харкові
7 жовтня 2019
У ніч на 7 жовтня відбувся черговий хуліганський напад на Громадську приймальню народного депутата Юрія Бойка і регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ.
Політику дискримінації російської мови очолили президент Зеленський і його міністри
7 жовтня 2019
Президент Володимир Зеленський цинічно обдурив виборців ‒ порушив свої передвиборчі обіцянки і зрадив інтереси мільйонів російськомовних громадян і жителів Південного Сходу країни.
Юрій Бойко: Почавши продаж землі, ми в кінцевому підсумку можемо втратити незалежність
7 жовтня 2019
Про це Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив, відповідаючи на запитання людей, які звернулися до політика з проханням роз'яснити ситуацію навколо закону про землю.
Політику дискримінації російської мови очолили президент Зеленський і його міністри
7 жовтня 2019
Зеленський цинічно обдурив своїх виборців. Ще півроку тому напередодні першого туру президентських виборів кандидат у президенти Володимир Зеленський заявляв: «...Не треба тиснути російську мову».
Юрій Бойко: Сьогодні український політикум повинен об'єднатися і допомогти підготуватися до зустрічі у «нормандському форматі»
6 жовтня 2019
Про це у програмі «Свобода слова Савіка Шустера» заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.
«Опозиційна платформа – За життя»: Вимагаємо почати кримінальне розслідування за фактом втручання представника МВФ у діяльність комітету ВР
5 жовтня 2019
Народні депутати Верховної Ради України від партії «Опозиційна платформа – За життя» звернулися до Державного бюро розслідувань із депутатським зверненням про вчинення головою Комітету ВР з питань антикорупційної політики А. Красносільською та представником Міжнародного валютного фонду злочину, передбаченого частиною другою статті 344 КК України.
Юрій Бойко: Законопроект про ринок землі відстоює інтереси міжнародного капіталу, а не українців
5 жовтня 2019
Про це 4 жовтня в ефірі телеканалу «Інтер» заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.
×
Приєднатися