Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Побачив світ перший номер газети Харківської регіональної організації «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ»
9 жовтня 2019
У номері йдеться про соціальні законопроекти, зареєстровані фракцією ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ у Верховній Раді. Детально і кваліфіковано пояснюється, чому відкривати ринок землі зараз несвоєчасно і злочинно, розміщено матеріал про правовий захист харківських підприємств від рейдерства та іншу важливу і корисну для людей інформацію.
Вадим Рабінович: «Слуги» «кидають» своїх же! Україна перейшла під зовнішнє управління і стала колонією!
9 жовтня 2019
Вадим Рабінович: «Слуги» «кидають» своїх же! Україна перейшла під зовнішнє управління і стала колонією!
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагає знизити комунальні тарифи
9 жовтня 2019
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагатиме зниження тарифів і поліпшення життя українських громадян. Мир, демократія, соціальна держава - це головні пріоритети нашої партії.
Раїса Гула: Ми захистимо представників національних громад, права яких гарантовані Конституцією України
9 жовтня 2019
Про це заявила депутат Житомирської облради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Раїса Гула, коментуючи рішення уряду зобов'язати всі російськомовні школи з вересня 2020 року перейти на українську мову навчання.
За сприяння Олександра Чорноморця Миропільська амбулаторія загальної практики отримала медичне обладнання
9 жовтня 2019
За сприяння депутата Житомирської облради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Олександра Чорноморця Миропільська амбулаторія загальної практики сімейної медицини у Романівському районі на Житомирщині отримала медичну техніку.
Введення обороту земель сільськогосподарського призначення йде врозріз з економічними інтересами
9 жовтня 2019
25 вересня 2019 року у Верховній Раді України був зареєстрований урядовий проект Закону України № 2178 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення», яким з 1 жовтня 2020 року знімається заборона на придбання права власності на земельні ділянки сільськогосподарського призначення.
Медведчук вважає: Зеленський, який обіцяв народовладдя, не може ігнорувати 73% українців, що виступають проти відкриття ринку землі
9 жовтня 2019
Голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук вимагає від президента України Володимира Зеленського та його команди виконати свою обіцянку і надати народу право керувати країною.
Ілля Кива: Ми будемо відстоювати право людей на рідну мову
9 жовтня 2019
Про це в ефірі телеканалу NewsOne заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива, коментуючи рішення уряду з вересня 2020 року зобов'язати всі російськомовні школи перейти на українську мову навчання.
Олександр Качний: Європа чекає від України конкретних кроків для відновлення миру
9 жовтня 2019
Про це в ефірі «112 Україна» заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Олександр Качний.
Український народ чітко і безапеляційно говорить «ні» відкриттю ринку землі
9 жовтня 2019
Результати дослідження, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг», про ставлення українців до запровадження продажу землі стали холодним душем для Зе-команди.
×
Приєднатися