Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Наталія Королевська: Виконання рішень Конституційного суду – важливий крок до відновлення соціальної справедливості в країні
10 жовтня 2019
Комітет з питань правової політики прийняв рішення включити до порядку денного сесії парламенту проект Постанови №2124 «Про забезпечення виконання рішень Конституційного суду у сфері соціального захисту населення». Про це повідомила один із співавторів проекту, народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
Створення слідчої комісії на замовлення Зеленського і Коломойського – це політична розправа над телеканалами «112 Україна», NewsOne і ZIK
10 жовтня 2019
Сьогодні регламентний комітет Верховної Ради України своїм рішенням рекомендував парламенту створити тимчасову слідчу комісію «для проведення розслідування відомостей щодо дотримання вимог законодавства під час зміни власників інформаційних телеканалів та забезпечення протидії інформаційному впливу Російської Федерації».
Валерій Гнатенко: ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ зробить все, щоб повернути мир в Україну
10 жовтня 2019
Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Валерій Гнатенко в ефірі hromadske.ua.
Олександр Ткаченко узурпував владу з метою особистого збагачення – ОПЗЖ
10 жовтня 2019
Незважаючи на цинічну корупційну діяльність на посаді голови комітету ВР України, Олександр Ткаченко має намір претендувати на посаду глави Київської міської державної…
У Фельдман Екопарку на Харківщині проходить грандіозний Бал хризантем
10 жовтня 2019
Найбільша квіткова подія цієї осені – Бал хризантем стартував у ці вихідні у Фельдман Екопарку. Близько 45 тис. хризантем вітчизняної і зарубіжної селекції всіх форм і кольорів представили флористи парку. Насолодитися феєрією хризантем, а також квітковими фотозонами і статуями з квітів можна буде упродовж місяця.
Антикорупційні прожекти президента,  або Чи може корупціонер очолити київську владу
10 жовтня 2019
«Не укради» ‒ головна заповідь у боротьбі з корупцією. І, по суті, одна з обіцянок, закріплених у передвиборчій програмі кандидата на пост президента України Володимира Зеленського.
Сергій Льовочкін: Реалізація пропозицій опозиції дозволить реально підвищити темпи зростання ВВП вже в 2020 році
10 жовтня 2019
Пропозиції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ до проекту бюджету 2020 року передбачають зростання ВВП з 3 до 6%. На думку народного депутата Сергія Льовочкіна, уряду необхідно прийняти пропозиції опозиції, щоб зробити розвиток економіки пріоритетом своєї політики.
Харківські партійці привітали юристів з професійним святом
9 жовтня 2019
8 жовтня у Харківській громадській приймальні вітали юристів, які своєю щоденною працею доводять вірність закону, відстоюючи права людей.
Загородній: Влада намагається розчистити інформаційне поле для провладних ЗМІ шляхом створення тимчасових слідчих комісій
9 жовтня 2019
Народний депутат України, член фракції «Опозиційна платформа ‒ За життя» Юрій Загородній заявив, що всі тимчасові слідчі комісії мають працювати на принципах верховенства права, неупередженості та об'єктивності.
Михайло Папієв: Парламентська більшість влаштовує політичні переслідування телеканалів «112 Україна», ZIK i NewsOne
9 жовтня 2019
Рішення Регламентного комітету про створення Тимчасової слідчої комісії щодо телеканалів «112 Україна», ZIK i NewsOne є елементом кампанії з політичних переслідувань. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Михайло Папієв журналістам після засідання Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України.
×
Приєднатися