Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Юрій Бойко: Напередодні зустрічі у «нормандського форматі» політики повинні бути відповідальними, а не розпалювати суспільство
8 жовтня 2019
Про це в ефірі «112 Україна» заявив Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.
Олександр Чорноморець: Україна не готова до відкриття ринку землі
8 жовтня 2019
На цьому наголосив депутат Житомирської обласної ради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Олександр ЧОРНОМОРЕЦЬ під час виступу на позачерговій сесії 8 жовтня.
Наталія Рибак: Потрібно зробити все можливе, щоб в країні настав мир і ми назавжди забули слово «війна»
8 жовтня 2019
На цьому наголосила депутат Житомирської облради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Рибак під час виступу на позачерговій сесії 8 жовтня.
Єгор Устинов: Сьогоднішнє голосування більшості депутатів Херсонської міськради -–це політичні маніпуляції
8 жовтня 2019
На сесії Херсонської міськради 8 жовтня депутатська група ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ чисельністю 6 чоловік не підтримала звернення більшості депутатів до Президента України та Верховної Ради, які виступили проти так званої формули Штайнмайера.
Наталія Королевська: Верифікація виплат - це соціальний експеримент, від якого можуть постраждати 12 мільйонів громадян
8 жовтня 2019
Такий соціальний експеримент приховує колосальні ризики і може мати катастрофічні наслідки - він не тільки позбавить найменш захищених громадян будь-якої державної допомоги, але й може породити масові факти побутової корупції.
У Дніпрі відбувся фінал Дворових ігор - 2019
8 жовтня 2019
У Дніпрі відбувся фінал Дворових ігор - 2019
Вимагаємо припинити мовну дискримінацію і забезпечити Конституційне право громадян отримувати освіту рідною мовою
8 жовтня 2019
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ продовжить на всіх рівнях відстоювати демократичні цінності та конституційні права людини. Україна стане цивілізованою і правовою державою.
З професійним святом, колеги!
8 жовтня 2019
На вас покладена відповідальна місія ‒ захищати конституційні права і свободи громадян.
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагає від влади жорстко припиняти розпалювання міжнаціональної ворожнечі в Україні і забезпечити громадянський мир в країні
7 жовтня 2019
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ ставить собі за мету відновити громадянський діалог і забезпечити примирення в українському суспільстві. Домогтися компромісу, порозуміння, об'єднати країну і людей - досяжна мета. В Україні не повинно бути місця для ненависті, радикалізму і приниження людської гідності. Це вимога українського народу, і разом з мільйонами українських громадян ми цього доб'ємося!
Хуліганський напад на громадську приймальню у Харкові
7 жовтня 2019
У ніч на 7 жовтня відбувся черговий хуліганський напад на Громадську приймальню народного депутата Юрія Бойка і регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ.
×
Приєднатися