Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Більш ніж у 20 районах Харківщини розповсюджена газета регіональної парторганізації "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ"
15 жовтня 2019
Видання розповсюджується у всіх районах Харкова та у райцентрах. Люди із задоволенням беруть газету, щоб дізнатися позицію партії з основних питань, які сьогодні хвилюють суспільство: мир, тарифи, високі ціни і чому вони не вирішуються владою.
Виктор Медведчук: НАБУ-гейт продемонстрировал, что Украина находится под…
15 жовтня 2019
Пресс-конференция народного депутата Украины Андрея Деркача, прошедшая в Киеве 9 октября, вскрыла подлинные рычаги управления Украиной, которые находятся в посольстве США
Юрій Загородній: Влада з кожним днем втрачає довіру громадян, бо нездатна повернути мир в Україну
15 жовтня 2019
Народний депутат партії «Опозиційна платформа – За життя» Юрій Загородній, виступаючи з трибуни Верховної Ради, заявив, що влада демонструє повну нездатність повернути мир у країну, тому парламент сьогодні залишається єдиним державним органом, який може провести всі необхідні зміни для відновлення миру в Україні.
Федір Христенко: Влада вбиває у педагогічних працівників мотивацію до професійного зростання
15 жовтня 2019
Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Федір Христенко, коментуючи звернення педагогів Донбасу до народних депутатів України.
Юрій Павленко: Абсолютна більшість українців вимагає референдуму щодо ринку землі
15 жовтня 2019
Абсолютна більшість громадян країни не схвалює наміри влади ввести ринок землі і вимагає врахувати думку суспільства. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко, посилаючись на дані опитування КМІС.
Ілля Кива: Генпрокурору, що покриває підозрюваних, слід висловити недовіру
15 жовтня 2019
Таку думку в ефірі телеканалу NewsOne висловив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.
Григорій Мамка: Влада повинна більше інформувати суспільство щодо своїх кроків з встановлення миру на Донбасі
15 жовтня 2019
Про це у програмі «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності Григорій Мамка.
Юрій Бойко: Вимагаємо доповіді начальника Генштабу в парламенті
15 жовтня 2019
Про це Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив під час засідання Погоджувальної ради ВР у вівторок, 15 жовтня.
Юрій Бойко: Голосування депутатів за зниження ціни на газ для населення стане лакмусовим папірцем роботи нинішнього парламенту
15 жовтня 2019
Про це в кулуарах Верховної Ради у вівторок, 15 жовтня, заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко, коментуючи тарифну політику влади.
Юрій Бойко: Погашення заборгованості шахтарям має бути першочерговим на порядку денному роботи уряду
15 жовтня 2019
Про це під час Погоджувальної ради у вівторок, 15 жовтня, заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко, коментуючи ситуацію, що склалася у вугільній галузі.
×
Приєднатися