Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Микола Скорик: Регламентний комітет підтримав створення ТСК з розслідування подій 2-го травня в Одесі
16 жовтня 2019
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик.
Юрій Солод: Без тепла ризикують залишитися жителі Донеччини, яких обслуговує «Донецьктеплокомуненерго»
16 жовтня 2019
Сьогодні найбільші ризики залишитися без тепла у тих районів Донецької області, які обслуговуються «Донецьктеплокомуненерго». На початок осені борг підприємства перед НАК «Нафтогаз України» становить 1 072,7 млн ​​грн. Ця заборгованість може негативно вплинути на виділення комунальному підприємству лімітів на газ і, відповідно, затримати початок опалювального сезону.
Сергій Льовочкін: Ринок землі можна відкривати лише  після розпаювання сільскогосподарської землі державної власності серед малозабезпечених українців
16 жовтня 2019
Запуск ринку землі неможливий без відновлення економіки, доступних банківських кредитів та розпаювання сільскогосподарської землі державної власності. Про це заявив журналістам у Верховній Раді народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Сергій Льовочкін.
Сергій Льовочкін: ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ пропонує спрямувати кошти бюджету-2020 на соціальну підтримку громадян замість додаткових виплат на державний апарат
16 жовтня 2019
Розроблений урядом проект державного бюджету на 2020 рік збільшує витрати на утримання державного апарату, але не дає відповіді, як буде зростати економіка.
Юрій Бойко: Аби припинити спекуляції довкола розведення військ, депутати і громадяни України повинні знати, як це відбувається
16 жовтня 2019
Наразі довкола розведення військ в районі Петрівського і Золотого, яке мало розпочатися ще 7 жовтня, існує дуже багато спекуляцій, що може зашкодити мирному процесу. Про це заявив Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко під час спілкування з журналістами у Верховній Раді у середу, 16 жовтня.
Сергій Льовочкін: Влада має виконувати свої передвиборчі обіцянки щодо миру, а не йти на поводу у вулиці
16 жовтня 2019
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ готова працювати разом із владою заради відновлення миру. Про це заявив журналістам у Верховній Раді народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Сергій Льовочкін.
Ілля Кива: Падіння рейтингів змушує монобільшість поспішати з законами, спрямованими на зміцнення диктатури
16 жовтня 2019
Парламентська монобільшість поспішає прийняти закони, спрямовані на встановлення авторитарного режиму, в зв'язку зі значним падінням рейтингів. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива заявив в ефірі телеканалу NewsOne.
Наталія Королевська: Так звана реформа прожиткового мінімуму остаточно зруйнує систему соціального захисту
16 жовтня 2019
Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська, коментуючи ініціативу Мінсоцполітики відв'язати понад 150 видів соціальних виплат і фінансових показників від прожиткового мінімуму.
Юрій Бойко: Ми вимагаємо на законодавчому рівні знизити ціну на газ
16 жовтня 2019
Про це Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив під час спілкування з журналістами в кулуарах Верховної Ради у середу,16 жовтня.
Команда «Опозиційної платформи - За життя» в Дніпрі запросила городян в кіно
16 жовтня 2019
Команда «Опозиційної платформи - За життя» в Дніпрі запросила городян в кіно
×
Приєднатися