Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Ганебний факт роздавання Зеленським повноважень заднім числом Нацраді з ТБ – верх цинізму і зловживання владою
16 жовтня 2019
Президент України Володимир Зеленський підписав закон щодо вдосконалення процедури звільнення та призначення членів Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, який передбачає запровадження процедури продовження повноважень членів Нацради після припинення їхніх повноважень Верховною Радою, а також призначення парламентом членів Нацради одночасно на всі вакантні посади.
Віктор Медведчук: Уряд Зеленського – це команда дилетантів
16 жовтня 2019
Співпраця офіційного Києва з Міжнародним валютним фондом негативно позначається на рівні добробуту українських громадян.
Наталія Королевська: Неприпустимо відкривати ринок землі без загальнонаціонального референдуму!
16 жовтня 2019
Про це в ході засідання парламентського Комітету з питань аграрної та земельної політики заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
Наталія Королевська: Ми підготували альтернативні пропозиції до бюджету, в основі яких лежить людиноцентричність
16 жовтня 2019
Про це на засіданні Комітету з питань бюджету заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
Віктор Медведчук: Кабмін має сказати народу правду – якою буде ціна на газ
16 жовтня 2019
У п’ятницю, 18 жовтня, у Верховній Раді України заплановано годину запитань до уряду, де збираються виступити міністр оборони Андрій Загороднюк, міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель, міністр закордонних справ Вадим Пристайко.
Ілля Кива: Генпрокурор ігнорує законодавчий орган влади і вже на початку своєї каденції покриває злочинців
16 жовтня 2019
Комітет Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності змушений провести позачергове засідання 18 жовтня у зв'язку з тим, що генпрокурор ігнорує свої обов'язки. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива заявив на своїй сторінці у Facebook.
Віктор Медведчук: «Опозиційна платформа – За життя» не підтримає неповноцінний бюджет-2020
16 жовтня 2019
Депутати фракції «Опозиційна платформа – За життя» не підтримуватимуть внесений Кабінетом міністрів проект державного бюджету на 2020 рік.
Микола Скорик: Кожен рік протистояння в Донбасі – це крок до нових втрат, жертв, економічної прірви і злиднів
16 жовтня 2019
Відкидаючи єдиний шлях повернення територіальній цілісності України без людських втрат – формулу Штайнмаєра як частину Мінських домовленостей – войовничі радикали служать єдиній меті: посилити розкол суспільства, на якому і тримається їхня політична кар'єра.
Віктор Медведчук: У президента Зеленського немає політичної волі встановити мир у країні
16 жовтня 2019
Народний депутат IX скликання, голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук вважає, що президент Володимир Зеленський не має ні політичної волі, ні чіткої позиції з питань мирного врегулювання і припинення бойових дій на Донбасі.
Наталія Королевська:  Необхідно розробити дорожню карту погашення боргів із зарплати, які перевищують 2,8 мільярда гривень
16 жовтня 2019
Про це в ході екстреної наради з питань погашення заборгованості по заробітній платі заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
×
Приєднатися