Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Сергій Льовочкін: ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ наполягає на подальших кроках в рамках Мінського процесу
17 жовтня 2019
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає від влади, щоб вона робила всі необхідні кроки для відновлення миру в Україні. Про це журналістам у Верховній Раді заявив народний депутат Сергій Льовочкін.
Юрій Бойко: ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ допоможе відстояти права харківських підприємців
17 жовтня 2019
У четвер, 17 жовтня, до Верховної Ради приїхали представники малого бізнесу Харківщини, щоб запобігти спробі рейдерського захоплення міською владою ринку «Барабашово» і не допустити знищення робочих місць і підприємництва.
Наталія Королевська: Сьогодні потрібно захистити людей, а не відбирати у них пенсії та соціальні виплати!
17 жовтня 2019
Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська заявила на брифінгу в парламенті у четвер, 17 жовтня.
Юрій Бойко: Нинішній парламент не вирішує проблеми людей і не працює як незалежна гілка влади
17 жовтня 2019
Про це заявив Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко, коментуючи журналістам перші 50 днів роботи Верховної Ради ІХ скликання.
Ілля Кива: Якнайшвидший розпуск Ради збільшує шанси зберегти Україну
17 жовтня 2019
В умовах, що склалися, якнайшвидший розпуск нинішнього скликання Верховної Ради залишить більше шансів для збереження України як держави. Таку думку в ефірі телеканалу NewsOne висловив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.
Юрій Бойко: Якщо депутати дійсно піклуються про людей, вони мають підтримати наш законопроект №1122 , який передбачає суттєве зниження ціни на газ
17 жовтня 2019
Про це заявив Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко, коментуючи журналістам законопроект №1122, який передбачає суттєве зниження ціни на газ.
Суд зобов'язав ДБР почати кримінальне розслідування за фактом втручання МВФ у роботу Верховної Ради
17 жовтня 2019
Шевченківський районний суд м. Києва зобов'язав Державне бюро розслідувань України внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань інформацію про кримінальне правопорушення, скоєне членом фракції «Слуга народу» Анастасією Красносільською та представником Міжнародного валютного фонду.
Сергій Льовочкін: ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає  звіту міністра енергетики про підготовку до опалювального сезону
17 жовтня 2019
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ готова проголосувати за всі законопроекти, які необхідні для своєчасного початку опалювального сезону. Про це заявив журналістам у парламенті народний депутат Сергій Льовочкін.
Бездіяльність влади загрожує зривом опалювального сезону
17 жовтня 2019
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагає невідкладно прийняти розроблені нашою фракцією законопроекти, спрямовані на зниження тарифів, забезпечення достатніх субсидій населенню та вирішення проблем заборгованості населення за житлово-комунальні послуги. В першу чергу — законопроект № 1122. Його прийняття дозволить суттєво знизити ціну газу для населення за рахунок упорядкування формули ціни на газ і ціноутворення у сфері поставок природного газу для споживачів.
Анатолій Ларін: Відкривати ринок землі можна тільки після того, як кожен громадянин реалізує своє право на земельний наділ
16 жовтня 2019
Про це заявив депутат Кіровоградської міськради Анатолій Ларін, підбиваючи підсумки виставки AgroExpo, що відбулася в Кіровограді.
×
Приєднатися