Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Олександр Стрельченко: Продаж землі може запустити  процес знищення держави
23 жовтня 2019
«Наша депутатська група – ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ запропонувала депутатам обласної ради звернутися до вищого керівництва держави з питання відкриття ринку землі. Це питання сьогодні – дуже болюче і стосується абсолютно усіх українців, бо продаж землі може розпочати процес знищення держави. Якщо українські землі дозволять скуповувати іноземцям, процес стане незворотнім». Про це заявив голова обласної організації ПП ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ Олександр Стрельченко, коментуючи звернення, яке група внесла на розгляд колег з депутатського корпусу.
Федір Христенко: Порожні обіцянки влади доконають жителів Донбасу
23 жовтня 2019
Вже у листопаді Донецька область може залишитися без води. Через трьохмільярдний борг за електричну енергію під загрозою відключення опинилися фільтрувальні та насосні станції каналу Сіверський Донець-Донбас – єдине джерело водопостачання Донецького регіону. Без води можуть залишитися 3 млн 265 тисяч людей. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив народний депутат від ОПОЗІЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Федір Христенко.
Яна Сінгуцкая: Кризу на ринку робітничих професій неможливо вирішити без відповідної державної програми
23 жовтня 2019
22 жовтня в Харківській громадській приймальні народного депутата Юрія Бойка і регіональної парторганізації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ відбувся круглий стіл на тему: «Проблеми розвитку системи професійної та професійно-технічної освіти в умовах децентралізації».
Анатолій Ларін: Законопроекти ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ дозволять суттєво знизити тарифи на ЖК-послуги
23 жовтня 2019
«За останні 5 років влада підняла тарифи на комунальні послуги у 8-9 разів! Для більшості сімей оплата комуналки в холодну пору року стає складним випробуванням. На минулих президентських і парламентських виборах влада обіцяла знижувати тарифи і підвищувати соціальні стандарти. У пориві азарту виборчої кампанії вони навіть обіцяли скасувати комунальні платежі пенсіонерам. Але вибори пройшли, а вже нова влада про свої обіцянки забула», – зазначив депутат Кіровоградської міськради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Анатолій Ларін.
Юрій Бойко: Приймати закон про відкриття ринку землі без референдуму - це злочин перед власним народом
23 жовтня 2019
Про це Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив під час зустрічі з аграріями, що працюють у фермерському господарстві на Житомирщині, у середу, 23 жовтня.
Наталія Королевська: На державному рівні так і не врегульовані питання захисту людей, які постраждали від війни
23 жовтня 2019
Про це в середу, 23 жовтня, в Краматорську в ході виїзного засідання парламентського Комітету з прав людини, реінтеграції Донбасу і Криму, національних меншин і міжнаціональних відносин заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
Наталію Королевську обрана головою Донецької регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ
22 жовтня 2019
У вівторок, 22 жовтня, у Слов'янську відбулася зустріч Співголови партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Юрія Бойка і народного депутата Наталії Королевської з жителями Донецької області, керівниками провідних підприємств регіону, лідерами громадськості.
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ консолідує навколо себе все більше число людей різних професій
22 жовтня 2019
В рамках проекту харківської громадської приймальні «Поговоримо про життя «без купюр» партійці зустрілися з ветераном Збройних Сил України, підполковником запасу Оксаною Чернавіною.
Наталія Королевська: Жителі прифронтової зони живуть в цілковитому інформаційному та соціальному вакуумі
22 жовтня 2019
Про це в ході робочої поїздки до «сірої» зони Донбасу заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
Юрій Бойко: За всі роки, поки триває конфлікт в Донбасі, не вирішене жодне питання жителів прифронтової зони
22 жовтня 2019
Про це Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив у Мар'їнці, яку він відвідав в рамках робочої поїздки до Донецької області у вівторок, 22 жовтня.
×
Приєднатися