Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Рабінович про ситуацію у владі: Клоуни замінили клоунів
3 липня 2019
Всі спекуляції навколо спірних питань – це ігри влади, зупинити які можуть законопроекти, подані народним депутатом Вадимом Рабіновичем
Микола Скорик вимагає від Департаменту фінансів Одеської міськради відзвітувати про необхідність залучення нових кредитів
2 липня 2019
Відповідний депутатський запит народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик озвучив на апаратній нараді в Одеській мерії після того, як директор зазначеного департаменту і заступник міського голови Світлана Бедрега доповіла про виконання бюджетного плану Одеси.
Фракції Опозиційного блоку в Кропивницькому припинили діяльність – на їхній основі створені депутатські групи ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ
2 липня 2019
У вівторок, 2 липня, депутати міської та двох районних рад обласного центру Кіровоградської області від Опозиційного блоку провели прес-конференцію, на якій повідомили про припинення діяльності фракцій Опозиційного блоку і створення на їхній основі депутатських груп ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.
Юрій Бойко: Подолання економічної та соціальної кризи в Україні неможливе без встановлення миру
2 липня 2019
Про це засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМУ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив під час робочої поїздки в Харківську область, в рамках якої він відвідав міста Чугуїв, Ізюм та смт Донець.
Юрій Павленко: У ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ є системний план захисту і забезпечення прав дитини
2 липня 2019
У вівторок, 2 липня, парламентський Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму підтримав проект Постанови №10284 «Про соціальне становище дітей та невідкладні заходи з удосконалення діяльності захисту прав дитини в Україні», внесений народним депутатом від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрієм Павленко.
Заява
2 липня 2019
Беручи до уваги протиправні дії окремих кандидатів у депутати, які не є членами партії «Опозиційна платформа ‒ За життя», але намагаються використати авторитет нашої партії, аби пройти у ВР...
Микола Скорик: Злочинна бездіяльність начальника управління реклами Одеської міськради продовжує набирати обертів
2 липня 2019
Без узгодження з відповідним органом місцевої влади - управлінням реклами Одеської міської ради - оператор зовнішньої реклами не може нічого розмістити у місті.
Третю добу без електроенергії залишаються шахти Лисичанська та Первомайська. Президент і прем'єр-міністр не реагують
2 липня 2019
Ні президент, ні прем'єр-міністр не хочуть реагувати на ситуацію, що склалася.
Законопроект президента Зеленського про зниження вартості електричної енергії – це порожній передвиборчий популізм
2 липня 2019
Половинчаста пропозиція президента про перенесення запуску реформи енергоринку на рік - це прихована підтримка Зеленським ідеї підвищення тарифів у майбутньому. Її взагалі не треба було вводити!
×
Приєднатися