Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Ілля Кива: Закон про імпічмент залишає президента, як і раніше, недоторканним
24 вересня 2019
Говорити про те, що всі державні чиновники є рівними перед законом, можна буде лише після зняття недоторканності зі службовців всіх посад, тоді це буде верховенство права і закону, переконаний Ілля Кива.
Медведчук: Намагаючись догодити владі, Нацрада перетворилася на ресурс боротьби з незалежними ЗМІ
24 вересня 2019
Голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат IX скликання Віктор Медведчук заявив, що Національна рада з питань телебачення і радіомовлення стала ресурсом боротьби з незалежними ЗМІ.
Опозиціонери Одещини ініціювали виділення коштів постраждалим в ДТП під Одесою
24 вересня 2019
Депутатська фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ виступила з ініціативою на сесії Одеської облради виділити 1 млн гривень сім'ям загиблих і постраждалим в страшному ДТП під Одесою.
Антоніна Славицька: Турборежим «зеленого принтера» не збереже від розпуску Ради
24 вересня 2019
Такого висновку дійшла народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Антоніна Славицька, аналізуючи проект держбюджету на 2020 рік.
Сергій Льовочкін вимагає від уряду вжити заходів щодо подолання бідності українців
24 вересня 2019
Україна в останні роки перетворилась на найбіднішу країну Європи, свідченням чого є надзвичайно низький показник ВВП на душу населення, що торік становив в Україні близько 3,1 тисяч доларів на людину. Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Сергій Льовочкін звернувся до прем’єр-міністра Олексія Гончарука із запитом, у якому вимагає невідкладно вжити заходів, спрямованих на системне та комплексне вирішення питань бідності громадян.
Медведчук: Бюджет-2020 нічим не відрізняється від бюджетів, представлених урядами Яценюка і Гройсмана за президента Порошенка
24 вересня 2019
Голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук заявив, що бюджет на 2020 рік, який представила команда нинішнього глави держави Володимира Зеленського, нічим не відрізняється від бюджетів урядів за попереднього президента Порошенка.
За підтримки «Опозиційної платформи – За життя» у Дніпрі розцвіли «Міські квіти»
24 вересня 2019
У Дніпрі за підтримки партії «Опозиційна платформа – За життя» жителі міста прикрашають двори житлових масивів.
Идея канала Черное – Балтийское море по абсурдности затмила даже Hyperloop, –…
24 вересня 2019
Народный депутат, председатель Политсовета партии «Оппозиционная платформа – За жизнь» Виктор Медведчук раскритиковал идею украинского премьер-министра соединить водным путем…
Микола Скорик: Одесі мають бути повернуті назви вулиць, що відображають її справжню історію
23 вересня 2019
У День партизанської слави, який відзначається в Україні 22 вересня, народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик на своїй сторінці у Фейсбук підняв питання безвідповідального і несправедливого перейменування вулиць Одеси, з топоніміки якої зникли імена партизанів і підпільників, які зробили неоціненний внесок в звільнення міста.
Оппозиционная платформа – За жизнь» призвала власть разблокировать российские…
23 вересня 2019
«Оппозиционная платформа – За жизнь» обвинила чиновников Министерства здравоохранения в исповедовании двойных стандартов, уличив их в использовании российских соцсетей, которые…
×
Приєднатися