Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Ілля Кива: Опозиція розпочала збір підписів за зняття недоторканності з президента і суддів
20 вересня 2019
Фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ у повному складі віддала свої підписи за цю ініціативу, повідомив народний депутат.
Путін ‒ Медведчуку: Ви використовуєте наші добрі стосунки, щоб реалізувати інтереси України та її громадян
20 вересня 2019
Голова Політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя», народний депутат України Віктор Медведчук розповів, що саме він обговорював із президентом Росії Володимиром Путіним під час їхньої двосторонньої зустрічі у Владивостоку.
Вадим Рабінович: В Україні коїться кошмар! Час перейменовувати країну в «соросянію»!
20 вересня 2019
Народний депутат України, співголова фракції «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович прокоментував внесений до парламенту проект Державного бюджету на 2020 рік.
Сергій  Льовочкін:  ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ  підготує  альтернативний  проект  бюджету
20 вересня 2019
Бюджет-2020 треба повністю переробити. Про це у п’ятницю, 20 вересня, заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Сергій Льовочкін у Верховній Раді, коментуючи поданий Кабінетом міністрів проект бюджету на наступний рік.
Нагнітання конфліктності в українсько-російських відносинах підриває мирний процес і шкодить переговорам
20 вересня 2019
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вважає неприпустимим нагнітання конфліктності в українсько-російських відносинах. Парламент повинен працювати над мирним врегулюванням, а не підривати будь-які спроби відновити мир в країні.
У Лубнах за сприяння опозиційних депутатів встановлено дитячий спортивний майданчик
20 вересня 2019
Святкове відкриття спортивного майданчика відбулося 19 вересня у переддень Дня міста Лубни (Полтавська обл.). Ця подія зібрала сотні маленьких мешканців та їхні сім’ї.
Віктор Медведчук: Питання скасування мораторію на продаж землі має вирішуватися виключно на референдумі
19 вересня 2019
Партія «Опозиційна платформа ‒ За життя» виступає категорично проти скасування мораторію на продаж земель сільгосппризначення, анонсованого вже на 1 жовтня 2020 року: ні уряд із президентом, ні правляча коаліція не мають права ухвалювати таке рішення без попереднього винесення цього питання на всеукраїнський референдум.
Введення ринку землі без прямої згоди українських громадян - політичний злочин!
19 вересня 2019
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагає проведення загальнонаціонального референдуму щодо вільної купівлі та продажу землі. Запуск земельного ринку всупереч волі українських громадян стане політичним злочином.
Юрій Бойко: Добитися миру в Донбасі без компромісу неможливо
19 вересня 2019
Про це Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив журналістам у кулуарах Верховної Ради у четвер, 19 вересня.
Віктор Медведчук: Ціна газу для населення не повинна перевищувати 3800‒4000 грн за тисячу кубометрів
19 вересня 2019
Партія «Опозиційна платформа ‒ За життя» розробила механізм зниження ціни на газ для населення, що відображений у новому законопроекті, зареєстрованому у Верховній Раді України.
×
Приєднатися