Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Дубовий: Ми завжди захищали незалежних журналістів!
11 липня 2019
Погрози з боку націоналістів і глави держави на адресу журналістів в черговий раз доводять, що ми поміняли шило на мило, обравши Зеленського
Медведчук: Зеленський у боротьбі зі мною як політичним опонентом використовує методи Порошенка
11 липня 2019
Заява президента України Володимира Зеленського: «Таким людям, як пан Медведчук, не дамо монополізувати наше українське телебачення» ‒ говорить про те, що глава держави має намір використовувати найбрудніші методи в боротьбі з партією «Опозиційна платформа ‒ За життя» як своїм головним політичним опонентом, що має найвищу підтримку суспільства.
«Опозиційна платформа ‒ За життя» вимагає від президента Зеленського вступити в діалог із президентом РФ Путіним з питань миру і звільнення наших громадян
11 липня 2019
Конструктивні переговори, які відбулися 10 липня в Москві між представниками партії «Єдина Росія» і партії «Опозиційна платформа ‒ За життя», є першим кроком до вибудовування міжпартійного діалогу України і Росії.
Наталія Королевська: Влада закриває очі на те, що 200 тисяч дітей навчаються і проживають у зоні активних бойових дій
11 липня 2019
Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська під час відвідування разом з кандидатом у народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ по 59 округу Володимиром Морозом опорної школи у прифронтовій Красногорівці на Донеччині.
Рабінович: Будуємо мир з Росією, але говоримо: Крим - це Україна
11 липня 2019
«Опозиційна платформа - За життя» готова спілкуватися з представниками російської влади заради відновлення миру
У Харкові скоєно замах на життя кандидата в народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Дмитра Святаша
10 липня 2019
У середу, 10 липня, близько 19:00 в Харкові за адресою пр. Тракторобудівників, 86б, під час зустрічі з виборцями було скоєно замах на життя кандидата в народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ по 170-му округу Дмитра Святаша.
Лідери ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ провели зустріч з прем'єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим і керівництвом «Єдиної Росії»
10 липня 2019
У середу, 10 липня, в Москві Співголови ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко і Вадим Рабінович, голова Політради партії Віктор Медведчук, народний депутат Тарас Козак провели зустріч прем'єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим. Також на зустрічі були присутні голова Вищої ради партії «Єдина Росія» Борис Гризлов, перший заступник голови Державної Думи Олександр Жуков, керівник фракції «Єдиної Росії» Сергій Неверов.
Зеленський, як і Порошенко, своєю печерною русофобією розколює країну
10 липня 2019
Феєрична за своїм позамежним цинізмом заява Офісу президента про те, що «монополізація телевізійного простору, особливо людьми, які мають проросійські погляди, неприпустима під час війни», свідчить: президент Зеленський і його команда продовжують ділити українців.
Заява Юрія Бойка про ситуацію в 47 виборчому окрузі
10 липня 2019
Чим ближче день виборів, тим брудніші технології використовують представники режиму, що йде – аж до зриву виборчого процесу.
Громадську приймальню ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ у Харкові відвідала моніторингова місія ОБСЄ
10 липня 2019
Громадську приймальню народного депутата України Юрія Бойка та Харківської регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ відвідала делегація Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ з питань безпеки та співробітництва.
×
Приєднатися