Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

За мир, демократію та свободу слова: команда ОП-ЗЖ Миколаївщини взяла участь у масштабному мітингу в Києві
10 вересня 2021
У четвер, 9 вересня, під стінами Верховної Ради відбувся багатотисячний мітинг прихильників політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ». Висловити своє невдоволення діями нинішньої влади приїхали партійці з усіх областей України.
Влада Зеленського знищує основи правової держави в Україні
10 вересня 2021
Я, народний депутат України, голова Політради опозиційної політичної партії «Опозиційна платформа ‒ За життя», Віктор Медведчук з огляду на останні рішення судів у моїй справі, змушений констатувати: в Україні немає незалежної судової влади, закон не захищає опозицію та інакодумців від свавілля влади.
Режим Зеленського відповість за незаконне кримінальне переслідування Віктора Медведчука
10 вересня 2021
Голова Політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» Віктор Медведчук заявив про те, що політичні репресії проти нього здійснюються за політичним замовленням і в інтересах диктаторського режиму Зеленського, а судова система, на яку влада чинить тотальний тиск, повністю втратила незалежність.
Наталія Королевська: Об'єднавши зусилля, ми поміняємо цю владу та зупинимо знущання над мільйонами українських громадян
9 вересня 2021
Про це, 9 вересня на мітингу ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ на підтримку миру, демократії та свободи слова заявила народний депутат Наталія Королевська.
Опозиціонери Житомирщини взяли участь в акції на підтримку миру, демократії та свободи слова
9 вересня 2021
Представники Житомирської регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ 9 вересня взяли участь у мітингу біля Верховної Ради України. На цю акцію на підтримку миру, демократії і свободи слова прибули понад 6 тисяч партійців з усіх регіонів країни.
Наталія Королевська: Діти, які постраждалі від бойових дій на Донбасі, мають отримати максимальну державну підтримку
9 вересня 2021
Парламентський комітет з прав людини одноголосно підтримав законопроект №5718 народного депутата від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталії Королевської, яким пропонується забезпечити державний захист і підтримку дітям, які постраждали від бойових дій на Сході.
Опозиціонери Сумщини: Рівень довіри до ОП-ЗЖ зростає - і це дратує владу
9 вересня 2021
Депутати місцевих рад та прихильники ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ від Сумщини взяли участь у багатотисячному мітингу проти тиску на опозицію, який пройшов сьогодні в Києві.
Анатолій Бурміч: Реформи нинішньої влади ‒ це грабіж
9 вересня 2021
Проведені нинішньою владою псевдореформи ‒ це не реформи, а грабіж. Таку заяву зробив народний депутат від «Опозиційної платформи ‒ За життя» Анатолій Бурміч під час мітингу, що відбувся 9 вересня біля будівлі Верховної Ради, ‒ масової акції протесту проти тиску влади на опозицію і боротьби зі свободою слова.
Олександр Стрельченко: За нинішньої економічної політики громадяни України приречені на злидні
9 вересня 2021
За останніми статистичними даними, середньомісячна заробітна плата штатного працівника на підприємствах Сумщини становить 12348 грн, і це на дві тисячі гривень менше, ніж в цілому по Україні (14345 грн). Про це повідомив голова Сумської регіональної організації ОП-ЗЖ, перший заступник голови облради Олександр Стрельченко
×
Приєднатися