Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Новини

Вадим Рабінович: Давайте голосувати головою і заживемо як люди!
20 жовтня 2020
Вадим Рабінович: Давайте голосувати головою і заживемо як люди!
Голосуючи за маленькі партії – ви насправді віддаєте свій голос антинародній владі
20 жовтня 2020
На виборах 25 жовтня треба сказати народне «НІ!» антинародній політиці влади. Не можна допомагати «новим обличчям», партії війни і їхнім «двійникам» розоряти країну. І відсидітися, сподіваючись, що вони не все встигнуть продати, теж не вдасться. Сьогодні люди, які думають про своїх дітей, свої сім'ї, своє майбутнє, підтримують ОПОЗИЦІЙНУ ПЛАТФОРМУ – ЗА ЖИТТЯ - єдину політичну силу, яка здатна змінити життя людей на краще. Про це свідчить високий рейтинг ОП-ЗЖ, який, на відміну від «слуг», зростає. А отже, люди довіряють нашій партії та її представникам.
Олександр Качний: Нинішні місцеві вибори не можна назвати демократичними
20 жовтня 2020
Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Олександр Качний заявив під час виступу з трибуни Верховної Ради у вівторок, 20 жовтня.
Понад 34% – рівень підтримки ОП-ЗЖ на виборах до Запорізької облради
20 жовтня 2020
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ впевнено перемагає на виборах до Запорізької облради та займає друге місце на виборах до міської ради. Про це свідчать результати опитування, проведеного з 4 по 10 жовтня 2020 року «Українською соціологічною групою».
Заява Офісу Президента стосовно рішення Дарницького райсуду щодо пасквіля Кіпіані – це безпрецедентний тиск на судову владу
20 жовтня 2020
Істерична заява Офісу Президента стосовно рішення Дарницького районного суду м. Києва, який ухвалив щодо «історичного» пасквіля Кіпіані політично незаангажоване рішення та встановив, що у низці фрагментів автор книги порушив права Віктора Медведчука на повагу до гідності, честі, недоторканності ділової репутації, є не чим іншим, як тиском на судову владу.
Понад 25% – рівень підтримки ОП-ЗЖ  на виборах до Херсонської облради
20 жовтня 2020
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ займає перше місце на виборах до Херсонської облради та входить до трійки лідерів на виборах до міської ради Херсона. Про це свідчать результати дослідження, проведеного «Українською соціологічною групою» з 3 по 11 жовтня 2020 року.
ОП-ЗЖ – єдина альтернатива нинішньому хаосу і розрусі
19 жовтня 2020
Проголосувавши за антинародну владу - ви віддасте свій голос за продовження війни, розпродаж країни і злидні. Підтримавши ОПОЗИЦІЙНУ ПЛАТФОРМУ - ЗА ЖИТТЯ, ви голосуєте - за мир, відновлення економіки, збереження медицини, нормальну освіту для своїх дітей, за краще життя для кожного українця. Дуже важливо прийти на вибори 25 жовтня. Дотримуючись запобіжних заходів у період епідемії, обов'язково прийти, проголосувати. Щоб голос кожної громади був почутий, щоб професійна команда разом з вами будувала і розвивала дороги кожному край. 25 жовтня ми всі разом дамо старт змінам на краще по всій країні.
Нестор Шуфрич: Треба переглянути законодавчу базу, щоб захистити лісогосподарську галузь
19 жовтня 2020
Під час спілкування з працівниками Краснопільського, Тростянецького, Охтирського, Великописарівського та Сумського агролісогосподарських підприємств Сумщини народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Нестор Шуфрич наголосив, що необхідно міняти ставлення держави до лісогосподарської галузі.
Олександр Попов: Наша команда зможе побудувати 17 станцій метро
19 жовтня 2020
Коли в мерію повернеться професійна команда, план будівництва метро буде відновлений і реалізований у короткі терміни. Про це заявив кандидат у мери Києва від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Олександр Попов під час інспекції столичного метро.
Микола Скорик розкритикував владу за провал боротьби з пандемією і пообіцяв закупити російську вакцину
19 жовтня 2020
Кандидат в мери Одеси від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик виступив із заявою, в якій розкритикував владу за провал боротьби з пандемією СOVID-19 і пообіцяв після перемоги забезпечити одеситів вакциною російського виробництва.
×
Приєднатися