Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Новини

У Краматорську радикали напали на приймальню ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ
29 червня 2020
29 червня, близько 2 години ночі в Краматорську скоєно напад на регіональну громадську приймальню партії ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ. За словами керівника приймальні Світлани Фоміної, люди в масках пошкодили вхідні двері, обписали фарбою стіни офісу.
Вадим Рабінович: Наші тимчасові правителі втрачають можливість зробити Україну великою!
29 червня 2020
Вадим Рабінович: Наші тимчасові правителі втрачають можливість зробити Україну великою!
Опозиціонери Донеччини відзначили День молоді по-спортивному
28 червня 2020
У різних містах Донецької області до Дня молоді партійці регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ провели спортивні змагання. За підрахунками організаторів, у святкових заходах взяли участь кілька тисяч глядачів і учасників. Всім переможцям змагань були вручені медалі, кубки, грамоти та пам'ятні подарунки від народного депутата від ОП-ЗЖ Наталії Королевської.
Тетяна Плачкова: Одеса повинна бути найкращим містом для молоді та розвитку спорту!
28 червня 2020
До Дня молоді молодіжне крило ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ в Одесі провело товариський матч з міні-футболу. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила народний депутат від ОП-ЗЖ Тетяна Плачкова.
Сергій Дунаєв: За останні шість років загальнодержавна молодіжна політика зведена до нуля
28 червня 2020
Сьогодні всі громадяни України стикаються з колосальними труднощами. Перед обличчям війни на Донбасі і практично повного зубожіння опинилися пенсіонери, працездатне населення виїжджає на заробітки за кордон. Понад 5 млн українців, серед яких і молодь, виїхали на роботу за кордон. Це наші архітектори, економісти, лікарі, вчителі, наші молоді вчені та промисловці.
Привітання Юрія Павленка з Днем молоді
28 червня 2020
Шановні друзі! Вітаю з Днем молоді!
Виктор Черный: Конституция против власти или власть против Конституции!
28 червня 2020
Власть, не соблюдающая законы страны – априори незаконна!
Юрій Павленко: Україна має постати як суверенна, незалежна, демократична, соціальна і правова держава
28 червня 2020
З нагоди Дня Конституції України голова Житомирської регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, народний депутат Юрій Павленко наголосив, що Україна має постати як суверенна, незалежна, демократична, соціальна і правова держава. А людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека мають дійсно стати найвищою соціальною цінністю.
Юлія Льовочкіна: Президентські вибори в Польщі проходять в умовах COVID-19
28 червня 2020
28 червня 2020 року в Польщі проходять президентські вибори. До складу Місії ПАРЄ по оцінці президентських виборів увійшла народний депутат України і член Моніторингового комітету ПАРЄ Юлія Льовочкіна.
Короткий курс – нагадування для влади в День Конституції
27 червня 2020
Україна відзначає 24-ту річницю прийняття Конституції. Передбачаючи бравурні промови і поздоровлення Президента України В. О. Зеленського та його команди, хочу нагадати їм ті норми Основного Закону, які вони грубо порушують, зраджуючи інтереси українських громадян і країни.
×
Приєднатися