Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Юрій Бойко: ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ підготувала альтернативний законопроект, який забороняє продаж землі
3 жовтня 2019
Звертаючись до людей, Юрій Бойко висловив їм свою підтримку і запевнив, що ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ захищатиме конституційне право українських громадян на володіння землею.
Юрій Бойко: Ми подаємо до суду на керівництво Комітету ВР з питань антикорупційної політики за роботу під зовнішнім управлінням
3 жовтня 2019
Зі слів парламентаря, під час розгляду комітетом законопроекту про незаконне збагачення «керівник комітету отримала дзвінок від МВФ, про що відкрито сказала».
Юрій Павленко: Новий закон ставить Нацраду у режим ручного керування
2 жовтня 2019
Ухвалений Верховною Радою вцілому законопроект №2036, який передбачає зміни в процесі обрання членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, створює нові процедури, які дають владі колосальний ресурс для маніпуляцій регулятором, наголосив опозиціонер.
Ірина Хижняк: Відкриття ринку землі несвоєчасне і злочинне
2 жовтня 2019
Харківську Громадську приймальню ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ і народного депутата Юрія Бойка відвідали представники Спеціалізованої моніторингової місії ОБСЄ Пол Фрейлі (Paul Fraleigh) та Андреа Райковіч (Andrea Raikovich), щоб отримати розгорнуту інформацію про ставлення політичної сили до ініційованого владою відкриття ринку землі сільгосппризначення.
Вадим Рабінович: У нас проблеми: «Слуги народу» голосують за життя на Марсі. І це не анекдот – це реальність!
2 жовтня 2019
Українці починають звикати до того, що представники фракції «Слуга народу» будують повітряні замки. А те, що відбувається сьогодні у Раді – це не хроніка із божевільні, а порядок денний нашого парламенту
Юрій Загородній: Рішення про відкриття ринку землі має приймати народ на референдумі
2 жовтня 2019
Більшість українців не підтримують відкриття ринку землі, і влада зобов'язана винести це питання на референдум, щоб дізнатися думку народу. З такою заявою виступив народний депутат, член фракції «Опозиційної платформи ‒ За життя» Юрій Загородній.
Олексій Седіков: Дякую Віктору Медведчуку за звільнення людей
2 жовтня 2019
Звільнений росіянин Олексій Седіков подякував народному депутату, голові Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктору Медведчуку, котрий сприяв наданню життєво необхідної для нього медичної допомоги.
Василь Німченко: «Формула Штайнмайєра» – один з інструментів виконання Мінських угод для врегулювання конфлікту на Донбасі
2 жовтня 2019
«Формула Штайнмайєра», яку президент Зеленський назвав «найбільшою страшилкою останніх тижнів» і проти якої сьогодні активно виступають націонал-радикали, не загрожує державності України, навпаки, вона може стати ключем до початку врегулювання конфлікту на Донбасі.
×
Приєднатися