Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Депутати Одеської облради виступили проти відкриття ринку землі
26 листопада 2019
26 листопада Одеська облрада на позачерговій сесії прийняла звернення до президента Володимира Зеленського, Верховної Ради та Кабміну щодо недопущення передчасного відкриття ринку землі.
Наталія Королевська: Всі діти Донбасу повинні отримати статус постраждалих і необхідну підтримку держави
26 листопада 2019
Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, ініціатор Національної платформи «Жінки за Мир» Наталія Королевська на міжнародній конференції «Забезпечення прав дитини в умовах збройного конфлікту».
Ілля Кива: Перенесення засідання у «справі Алякіна» свідчить про бажання влади протягнути потрібне рішення шляхом тиску на суд
26 листопада 2019
Таку думку в ефірі телеканалу ZIK висловив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.
Ростислав Дубовий: Україна зобов'язана відновити торговельні відносини з РФ заради підняття рівня життя власних громадян
26 листопада 2019
Ростислав Дубовий: Україна зобов'язана відновити торговельні відносини з РФ заради підняття рівня життя власних громадян
Віктор Медведчук звернувся до генпрокурора з вимогою розслідувати отримання $46,3 млн премії менеджментом НАК «Нафтогаз України»
26 листопада 2019
Голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук звернувся до генерального прокурора України Руслана Рябошапки з вимогою дати оцінку необгрунтованому призначенню та виплаті премій керівництву НАК «Нафтогаз України» за «перемогу» в Стокгольмському арбітражі в суперечці з ВАТ «Газпром» щодо транзитного контракту. Загальна сума премій становить $46,3 млн, з яких $20,7 млн уже виплачено.
Юрій Бойко: Заборгованість перед медиками Сумщини сягнула 30 млн гривень, і це питання наразі є болючим для всієї України
26 листопада 2019
Про це Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив на зустрічі з медиками Путивльської районної лікарні, яку він відвідав в рамках робочої поїздки до Сумської області у вівторок, 26 листопада.
Сергій Льовочкін: Закон про оборонні закупівлі сприятиме ефективнішому використанню бюджетних коштів
26 листопада 2019
Закон про оборонні закупівлі сприятиме ефективному використанню бюджетних коштів та дасть можливість вітчизняним підприємствам краще конкурувати під час оборонних тендерів. Про це після Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки повідомив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Сергій Льовочкін.
Керівником Сумської регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ обрано Олександра Стрельченка
26 листопада 2019
Керівником Сумської регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ одноголосно обрано депутата Сумської обласної ради, співголову депутатської групи «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Олександра Стрельченка.
Сергій Льовочкін: Комітет з нацбезпеки і оборони рекомендує парламенту скасувати стройової статут Збройних сил
26 листопада 2019
Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді скасувати стройової статут Збройних сил України. Про це повідомив член комітету, народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Сергій Льовочкін.
Юрій Павленко та Анатолій Бурміч взяли участь у ХІІ матчевій зустрічі з боксу, присвяченій пам’яті Миколи Самойлова
26 листопада 2019
У Бердичеві (Житомирська область) відбулася ХІІ матчева зустріч з боксу, присвячена пам’яті видатного тренера, основоположника боксу у Бердичеві Миколи Самойлова. Серед почесних гостей турніру були народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко та Анатолій Бурміч і депутат Бердичівської міської ради Наталія Онуфрієнко.
×
Приєднатися