Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Наталія Королевська на Форумі «Єдина країна – шлях до миру»: Жінки України покладають великі надії на результати зустрічі у Нормандському форматі 9 грудня
29 листопада 2019
29 листопада у Дніпрі пройшов Форум «Єдина країна – шлях до миру», понад 500 учасниць якого підтримали ініціативу жінок Донбасу розпочати широкомасштабний діалог про мир і єдність України. Раніше до цієї жіночої коаліції миру приєдналися жінки Харківщини, Одещини, Миколаївщини та Херсонщини. Про це розповіла ініціатор Національної платформи «Жінки за Мир», народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
Федір Христенко: В останні роки влада «скинула» на місця понад 50 млрд грн непрофінансованих витрат!
29 листопада 2019
Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Федір Христенко після участі у засіданні колегії Донецької облдержадміністрації, на якій був затверджений проект бюджету-2020 і прогнози на 2021-2022 роки.
За антиконституційні заклики до обмеження свободи слова Василевська-Смаглюк повинна скласти депутатський мандат
29 листопада 2019
Безпрецедентно цинічна і відверто антиконституційна заява народного депутата від фракції «Слуга народу» Ольги Василевської-Смаглюк про те, що «в країні настільки сильна свобода слова, що її час уже трошки приглушити», а також її заклики «з поваги до інституту президентства фільтрувати свою мову» повністю відображають суть інформаційної політики президента Зеленського щодо свободи слова.
Ілля Кива розповів, хто і чому стояв за його арештом у 2011 році
29 листопада 2019
Небажання брати участь у корупційних схемах і незгода з політикою Полтавського УБОЗу стали причиною арешту Іллі Киви за сфабрикованою справою про хабар у Полтаві в 2011 році. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ розповів в програмі «HARD з Влащенко» на телеканалі «ZIK».
Сергій Льовочкін: Бюджет-2020 консервує проблеми міжбюджетних відносин
29 листопада 2019
Після реформи міжбюджетних відносин 2015 року реальна фіскальна автономія регіонів залишається недостатньою, про що свідчить і держбюджет-2020. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Сергій Льовочкін.
Ілля Кива: НАБУ, ДБР і САП повинні перевірити інформацію про створення «Слугами» корупційної схеми в Кривому Розі
28 листопада 2019
Про це народний депутат фракції ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива заявив на своїй сторінці в Facebook, приклавши фотокопію депутатського звернення на ім'я керівників антикорупційних органів.
Медведчук на Закарпатті зустрівся з однопартійцями і наголосив на рекордній заборгованості із зарплат в Україні
28 листопада 2019
Віктор Медведчук сьогодні під час візиту на Закарпаття, де він брав участь у партійній конференції обласної організації «Опозиційної платформи ‒ За життя», прокоментував у прямому ефірі ситуацію з рекордною заборгованістю із зарплат, яка досягла 3,438 млрд грн.
Анатолій Ларін: Замість підвищення соціальних стандартів влада підвищує тарифи
28 листопада 2019
«В останні кілька тижнів національна валюта стрімко зміцнюється. Курс долара досяг рекордно низької позначки за останні 4 роки. Однак очікуваного падіння цін не відбулося. Крім того, влада в черговий раз піднімає тарифи на комунальні послуги для населення», – зазначив депутат Кіровоградської міської ради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Анатолій Ларін.
Ростислав Дубовий: Уряд Гончарука розпродає Україну за копійки
28 листопада 2019
Ростислав Дубовий: Уряд Гончарука розпродає Україну за копійки
Ілля Кива: Уклавши з РФ прямі угоди по газу, ми перестанемо годувати посередників
28 листопада 2019
Прямі газові угоди з Росією дозволять скоротити витрати на посередників, які дісталися Україні від попереднього президента. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива заявив в ефірі телеканалу NewsOne.
×
Приєднатися