Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Олександр Пузанов: Найбільш проблемними при підрахунку голосів залишаються округи на дільницях у Донецькій, Луганській, а також деякі - в Одеській області
22 липня 2019
Про це на брифінгу 22 липня заявив керівник Київської організації партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» Олександр Пузанов.
Нестор Шуфрич привітав Бориса Колеснікова з гідною поразкою і побажав удачі на майбутніх виборах
22 липня 2019
«Ми отримали інформацію про те, що Борис Вікторович Колесніков визнав свою поразку і привітав мера Дружківки Валерія Гнатенка (кандидат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ по 49 виборчому округу, Донецька обл. - Ред.) у зв'язку з перемогою на виборах», - сказав Нестор Шуфрич під час брифінгу 22 липня.
Згідно з даними паралельного підрахунку голосів, у 49 окрузі перемагає Валерій Гнатенко
22 липня 2019
У 49 окрузі Донецької області, згідно з результатами паралельного підрахунку, отриманого з більшості дільниць, перемагає кандидат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Валерій Гнатенко. Однак результати голосування знаходяться під загрозою фальсифікацій з боку основного конкурента по цьому округу – Бориса Колеснікова. Але ми ще раз звертаємося до всіх, хто в тій чи іншій мірі можуть бути причетні до фальсифікації результатів голосування – не робіть цього, не порушуйте закон, ми не дамо вкрасти перемогу! Ми захистимо кожен голос нашого виборця!
Олександр Пузанов: Ми фіксуємо кожен факт порушень і будемо захищати кожен голос
22 липня 2019
Керівник Київської міської організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Олександр Пузанов на брифінгу в прес-центрі партії навів дані про порушення в ході виборчого процесу.
Юлія Льовочкіна: На окремих мажоритарних округах фіксуються передумови для фальсифікацій при підрахунку голосів
22 липня 2019
Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юлія Льовочкіна заявила під час брифінгу 21 липня.
На 137 виборчому окрузі виявлена масова підробка підписів у списку виборців
22 липня 2019
Команді ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ стало відомо, що в селі Нестоіта Подільського району Одеської області на виборчому окрузі № 137 була виявлена масова підробка підписів у списку виборців НСП (не здатні самостійно проголосувати).
Медведчук: Ми будемо в опозиції до влади, проте готові співпрацювати зі стратегічних питань, особливо з питання миру
21 липня 2019
Віктор Медведчук, голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя», в інтерв'ю телеканалу «Росія-24» прокоментував можливість створення коаліції з партією «Слуга народу».
У 133 окрузі лідирує Віктор Баранський – екзитпол
21 липня 2019
Згідно з даними екзитполу, проведеного ГО «Прямий вибір», в Київському районі Одеси (133-й виборчий округ) лідирує кандидат в народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Віктор Баранський з рівнем підтримки 39,7%.
Віктор Медведчук: Мир в країні, кардинальні зміни економічного курсу - за ці ідеї ми будемо боротися
21 липня 2019
На брифінгу, присвяченому результатам голосування на виборах до ВР, голова Політради «Опозиційної платформи - За життя» Віктор Медведчук назвав стратегічні завдання партії у Верховній Раді нового скликання.
×
Приєднатися