Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Юрій Бойко: Уряд, що йде, приніс дуже багато бід і проблем для країни – новий Кабмін не має права повторити ці помилки
14 серпня 2019
Про це засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив на своєму YouTube-каналі в середу, 14 серпня.
Ілля Кива: бюджетникам нічим годувати дітей через відсутність зарплат, а топ-чиновники не встигають витрачати свої мільйони
14 серпня 2019
У той час, як українські шахтарі і бюджетники не знають, чим годувати своїх дітей через відсутність зарплати, топ-чиновники не встигають витрачати свої мільйонні офіційні виплати. Про це член партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива заявив на своїй сторінці в соцмережі Facebook.
Нестор Шуфрич: ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ – єдина політсила, яка заявила про свою опозиційність, тому має право претендувати на керівництво в трьох комітетах і посаду віце-спікера
14 серпня 2019
Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Нестор Шуфрич заявив на брифінгу в парламенті, підбиваючи підсумки засідань підгруп Підготовчої депутатської групи Верховної Ради IX скликання.
Олександр Пузанов: Питання Донбасу повинні вирішувати окремий парламентський комітет і спеціальний віце-прем'єр в уряді
14 серпня 2019
Питання Донецької та Луганської областей - це питання, які вимагають особливого підходу. Про це заявив журналістам новообраний народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Олександр Пузанов перед засіданням Підготовчої депутатської групи Верховної Ради IX скликання.
Нестор Шуфрич: Комітет з питань спорту, сім’ї та молоді необхідно зберегти
14 серпня 2019
З таким проханням 14 серпня звернувся до головуючого під час другого засідання Підготовчої депутатської групи народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Нестор Шуфрич.
Закликам нардепа Висоцького «підбити» незалежні канали з ПТУРа мають дати оцінку правоохоронні органи
14 серпня 2019
Рештки «Народного фронту» ‒ політичні трупи з команди Яценюка з антирейтингами, що зашкалюють, і русофобським світоглядом ‒ стали завсідниками ток-шоу на телеканалі «Прямий». Саме зі студії цього каналу, як колись із залу ВР, вони закликають знищувати незалежні медіа.
Стагнация экономики Украины и кредитные схемы пополнения бюджета
14 серпня 2019
Экономика страны находится в стагнации и, как следствие, Государственный бюджет не получает необходимых доходов. Так, по данным Госказначейства, за январь-июль 2019г. доходы…
Вадим Рабінович: Ми прийшли в Раду, щоб добитися контролю опозиції над владою!
14 серпня 2019
Про це у коментарі журналістам 14 серпня заявив Співголова партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» Вадим Рабінович.
Опозиціонери Харківщини розпочали розробку Концепції стратегічного розвитку регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ
13 серпня 2019
13 серпня в Харкові, у громадській приймальні народного депутата Юрія Бойка і ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ відбулося засідання Координаційної ради Харківської регіональної організації партії.
×
Приєднатися