Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

У Шосткинському ліцеї-інтернаті депутати обласної ради допомогли встановити сучасний спортивний майданчик
22 листопада 2019
В рамках зустрічі депутати та адміністрація намітили ще низку робіт на найближчий час. Зокрема, планується завершити ремонт всередині приміщень, а також ліцей-інтернат просить допомогти в придбанні автобуса для поїздок і участі юних спортсменів на змагання.
Наталія Леонченко: Зростання заборгованості із зарплати різко прискорилося
22 листопада 2019
Згідно інформації Державної служби статистики, заборгованість із виплати заробітної плати досягла рекордної позначки з 2001 року та на 1 жовтня склала 3 141,5 млн грн. Темпи зростання заборгованості по зарплаті різко прискорилися у вересні цього року та носять загальноукраїнський характер. Всього за один місяць роботи нового уряду борги зросли на 324,2 млн грн або на 11,5%. У галузевому розрізі: у промисловості — на 12,7%, у сільському господарстві — на 12,2%, в освіті — на 49,1%, у медицині — на 70,3%.
Ростислав Дубовий: Владі слід переходити до практичних дій щодо встановлення миру
22 листопада 2019
Ростислав Дубовий: Владі слід переходити до практичних дій щодо встановлення миру
Сергій Льовочкін: «На підтримку експортерів Кабмін виділив на чверть менше, ніж на президентські заповідники»
22 листопада 2019
Обіцяючи дати поштовх розвитку економіки, уряд на ділі навіть зменшує її підтримку з цілої низки напрямків. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Сергій Льовочкін.
Ілля Кива: Справа Алякіна є каральною, і швидка апеляція це підтверджує
21 листопада 2019
Суддям, що розглядають «справу Алякіна», розпочату владою для покарання інакомислячих, слід керуватися законом, а не вказівками Офісу президента. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива заявив у середу, 21 листопада, в Апеляційному суді Києва, де розглядається скарга на запобіжний захід цивільному чоловікові нардепа від «Слуги народу» Анни Скороход Олексію Алякіну.
Михайло Папієв: Заборгованість по зарплаті перевищила 3 млрд гривень
21 листопада 2019
Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Михайло Папієв, коментуючи дані Держслужби статистики.
Вадим Волканов: Питання продажу землі треба виносити на референдум, а не ставити людей перед фактом
21 листопада 2019
Так вважає депутат Кіровоградської обласної ради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Вадим Волканов.
Юрій Павленко: Реалізувати право дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування на сім’ю — це прямий обов’язок держави
21 листопада 2019
На цьому наголосив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко під час зустрічі з працівниками Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і багатодітними мамами прийомних сімей.
Григорій Мамка: Скасовуючи державну монополію на виробництво спирту, президентський законопроект запроваджує іншу монополію
21 листопада 2019
15 листопада парламентська монобільшість прийняла в першому читанні президентський законопроект №2300 про скасування з 1 січня 2020 року державної монополії на виробництво спирту. І як і за всіма поточним проектам законів – підтримано скорочення терміну підготовки законопроекту до другого читання.
Наталія Королевська: Показовий результат пенсійної реформи – пенсія 65 доларів у 2020 році проти 150 доларів у 2013-му
21 листопада 2019
Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
×
Приєднатися