Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Юрій Бойко: Бюджет влади несправедливий і антинародний, ми подали альтернативний варіант
29 вересня 2019
Про це заявив Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко в ефірі телеканалу «Інтер», в п'ятницю, 27 вересня.
Виктор Медведчук об отставке Волкера: Это заслуженная оценка его вредительства…
28 вересня 2019
Результатом откровенного вредительства и архинепрофессионализма назвал Виктор Медведчук, председатель политсовета партии «Оппозиционная платформа – За жизнь», отставку Курта…
Відставка Волкера – заслужена оцінка його архінепрофесійних і шкідницьких дій
28 вересня 2019
Відставка Курта Волкера – результат архінепрофесіоналізму і відвертого шкідництва спецпредставника Держдепартаменту США з питань України, який вів переговори з помічником президента РФ Владиславом Сурковим.
Юрій Бойко: Мирні ініціативи повинні виходити від України
28 вересня 2019
Про це заявив Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко в ефірі телеканалу «Інтер», у п'ятницю, 29 вересня, коментуючи політичні підсумки тижня. Зокрема, телефонну розмову Трампа і Зеленського.
Юрій Бойко: Законопроект ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ істотно знизить ціни на газ і впорядкує ціноутворення у сфері поставок природного газу
27 вересня 2019
Про це заявив співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко в ефірі програми «Голос народу» на телеканалі «112 Україна», в п'ятницю, 27 вересня. Відповідаючи на питання телеглядачів, про підготовку підвищення цін на газ, Юрій Бойко зазначив, що, «якщо газ почнуть продавати, як сьогодні анонсується, по 10 тисяч гривень населенню, - то буде реальний бунт».
Ілля Кива: Генпрокурор повинен втрутитися в ситуацію з затягуванням розслідування «справи Стерненко»
27 вересня 2019
Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива звернувся до генерального прокурора щодо затягування розслідування справи про вбивство, в якому фігурує активіст Сергій Стерненко. Текст відповідного депутатського звернення Ілля Кива оприлюднив на своїй сторінці в соцмережі Facebook.
Наталія Рибак: Ми маємо зробити все, щоб українські надра використовувалися на користь громадян
27 вересня 2019
На цьому наголосила депутат Житомирської обларади від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, член постійної депутатської комісії з питань екології та охорони навколишнього середовища Наталія Рибак, коментуючи засідання правління Державного концерну «Укрторф» у місті Олевську.
Вказівки МВФ для «ЗЕ-влади» важливіші за інтереси українських громадян
27 вересня 2019
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагає від уряду у першочерговому порядку забезпечити розвиток національної економіки і провести зниження тарифів, підвищити прожитковий мінімум, зарплати і пенсії, гарантувати повне і своєчасне фінансування соціальної допомоги та повернення пільг громадянам, гарантувати доступ до якісної і безкоштовної медицини і нормальну роботу швидкої допомоги. Конституційний обов'язок влади - захищати права та інтереси народу України, а не підлещуватися перед кредиторами заради чергової подачки.
Віктор Медведчук: Вимоги МВФ – це знущання над українцями
27 вересня 2019
Голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук заявив, що вимоги Міжнародного валютного фонду узаконити продаж землі в Україні та підвищити тарифи на комунальні послуги – це знущання над українськими громадянами.
Микола Скорик: Є реальний шанс, що вже наступного тижня буде сформовано ТСК з розслідування подій 2 травня
27 вересня 2019
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик.
×
Приєднатися