Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Олександр Качний: Відкриваючи фронт проти свободи слова, влада запускає програму самознищення
30 листопада 2019
Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ, член Комітету ВР з питань гуманітарної та інформаційної політики Олександр Качний, коментуючи ініціативи влади, спрямовані на обмеження свободи слова.
Микола Скорик: Розпродаж землі та примусове об'єднання громад – величезна помилка влади
29 листопада 2019
Відкриття ринку землі в тому вигляді, в якому пропонує влада, а також запропоновані зміни до Закону про добровільне об'єднання територіальних громад призведуть до зникнення сіл з карти нашої країни. Україна може втратити свої земельні та людські ресурси, що створює дуже серйозну загрозу її державності та національній безпеці. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик, коментуючи журналістам прийняті депутатами Одеської облради звернення до президента, Кабміну і Верховної Ради щодо недопущення продажу землі сільгосппризначення і примусового об'єднання громад.
Кіровоградська облрада виступила проти продажу української землі
29 листопада 2019
29 листопада 2019 року на позачерговій сесії Кіровоградської облради, яку ініціювали депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, всі депутати (33 голоси) одноголосно підтримали звернення до центральної влади «Про несвоєчасність продажу сільськогосподарської землі в Україні».
Медведчук: 64% українців не підтримують продаж землі сільськогосподарського призначення
29 листопада 2019
Голова Політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя», народний депутат України IX скликання Віктор Медведчук заявив, що нова українська влада не має жодного права розглядати питання купівлі-продажу землі сільськогосподарського призначення без проведення всеукраїнського референдуму.
Наталія Королевська на Форумі «Єдина країна – шлях до миру»: Жінки України покладають великі надії на результати зустрічі у Нормандському форматі 9 грудня
29 листопада 2019
29 листопада у Дніпрі пройшов Форум «Єдина країна – шлях до миру», понад 500 учасниць якого підтримали ініціативу жінок Донбасу розпочати широкомасштабний діалог про мир і єдність України. Раніше до цієї жіночої коаліції миру приєдналися жінки Харківщини, Одещини, Миколаївщини та Херсонщини. Про це розповіла ініціатор Національної платформи «Жінки за Мир», народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
Федір Христенко: В останні роки влада «скинула» на місця понад 50 млрд грн непрофінансованих витрат!
29 листопада 2019
Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Федір Христенко після участі у засіданні колегії Донецької облдержадміністрації, на якій був затверджений проект бюджету-2020 і прогнози на 2021-2022 роки.
За антиконституційні заклики до обмеження свободи слова Василевська-Смаглюк повинна скласти депутатський мандат
29 листопада 2019
Безпрецедентно цинічна і відверто антиконституційна заява народного депутата від фракції «Слуга народу» Ольги Василевської-Смаглюк про те, що «в країні настільки сильна свобода слова, що її час уже трошки приглушити», а також її заклики «з поваги до інституту президентства фільтрувати свою мову» повністю відображають суть інформаційної політики президента Зеленського щодо свободи слова.
Ілля Кива розповів, хто і чому стояв за його арештом у 2011 році
29 листопада 2019
Небажання брати участь у корупційних схемах і незгода з політикою Полтавського УБОЗу стали причиною арешту Іллі Киви за сфабрикованою справою про хабар у Полтаві в 2011 році. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ розповів в програмі «HARD з Влащенко» на телеканалі «ZIK».
Сергій Льовочкін: Бюджет-2020 консервує проблеми міжбюджетних відносин
29 листопада 2019
Після реформи міжбюджетних відносин 2015 року реальна фіскальна автономія регіонів залишається недостатньою, про що свідчить і держбюджет-2020. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Сергій Льовочкін.
Ілля Кива: НАБУ, ДБР і САП повинні перевірити інформацію про створення «Слугами» корупційної схеми в Кривому Розі
28 листопада 2019
Про це народний депутат фракції ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива заявив на своїй сторінці в Facebook, приклавши фотокопію депутатського звернення на ім'я керівників антикорупційних органів.
×
Приєднатися