Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Наталія Королевська в Давосі: Тільки об'єднання зусиль приведе нас до миру і побудови сильної держави
23 січня 2020
Для того щоб досягти економічного успіху, Україна повинна розвиватися в руслі світових тенденцій і трендів - відкинути розбіжності і об'єднати суспільство. Таку думку на Всесвітньому економічному форумі в Давосі висловила народний депутат України від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
Микола Скорик балотуватиметься на пост мера Одеси від опозиції
23 січня 2020
Про це заявив співголова партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» Юрій Бойко в ефірі одеського телеканалу «Репортер», підкресливши професіоналізм і досвід кандидата на пост міського голови від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ.
Ростислав Дубовий: Україні не має чим похвалитися в Давосі
23 січня 2020
Ростислав Дубовий: Україні не має чим похвалитися в Давосі
Опозиціонери Кіровоградщини відвідали дитячий будинок сімейного типу в Знам'янці
22 січня 2020
На завершення зимових свят депутати місцевих рад Кіровоградської області від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ відвідали дитячий будинок сімейного типу в місті Знам'янка.
Ростислав Дубовий: Ми не повинні забувати подвиги предків
22 січня 2020
Ростислав Дубовий: Ми не повинні забувати подвиги предків
Ілля Кива: На мене скоєно спланований напад, якому передували погрози
22 січня 2020
Інцидент у столичному ресторані «Мокко» є спланованим нападом, якому передували численні погрози від нападника. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива заявив на своїй сторінці у Facebook.
Відбулося перше у новому році засідання Міжфракційного депутатського об’єднання «Один пояс, один шлях»
22 січня 2020
У Верховній Раді відбулося перше у новому році засідання Міжфракційного депутатського об’єднання «Один пояс, один шлях» (МДО). На засіданні був сформульований головний принцип його роботи: менше ідеології – більше прагматизму, чим менше політичних суперечок, тим більше можливостей для державного будівництва. Пріоритетом було визначено економічне співробітництво з Китайською Народною Республікою в рамках запропонованої Головою КНР Сі Цзіньпінем глобальної ініціативи «Один пояс, один шлях».
Опозиція доб'ється розслідування справи 2 травня і залучить до контролю за слідством міжнародні організації
22 січня 2020
Про це заявив співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко під час зустрічі 23 січня з родичами загиблих в Одесі.
Наталія Королевська з Давосу: Побудова згуртованого і стійкого миру в Україні вимагає відповідальних і професійних рішень
22 січня 2020
Про це у коментарі журналістам заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська, яка бере участь у ювілейному 50-му Всесвітньому економічному форумі в Давосі.
Юрій Бойко: Якщо законопроект про ринок землі буде прийнято з порушеннями, ми через суди будемо добиватися його скасування
22 січня 2020
Про це Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив в ефірі ток-шоу «Пульс» на телеканалі «112 Україна».
×
Приєднатися