Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Ілля Кива: ОЗУ увійшло в змову з владою, розпочавши кампанію з моєї дискредитації
27 січня 2020
Представники кримінального світу і екс-нардепи увійшли в змову з чинною владою, розпочавши кампанію щодо дискредитації політиків, які викривають їхні злочини. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива заявив в ході прес-конференції у понеділок, 27 січня.
Сергій Льовочкін: Україні потрібна реальна, втілена в життя, програма підтримки промисловості, а не штаб з її порятунку
27 січня 2020
За нинішнього уряду темпи падіння промвиробництва зросли в 6,4 рази, і створенням формальних структур проблеми галузі вирішити неможливо. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Сергій Льовочкін, коментуючи кризу промисловості в 2019 році.
Одеські опозиціонери вшанували пам'ять жертв Голокосту
27 січня 2020
27 січня в Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту народний депутат Микола Скорик разом з депутатами Одеської облради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ поклали квіти до меморіалу в Прохорівському сквері. Тут для одеських євреїв і ромів починалася «дорога смерті».
Націоналісти в Харкові труїли газом і били учасників мирного мітингу на захист права дітей навчатися російською мовою
27 січня 2020
27 сiчня «Опозиційна платформа ‒ За життя» проводила біля стін Харківської обласної державної адміністрації мітинг на підтримку російської мови, її захисту та розвитку, виступаючи проти прийнятого Верховною Радою дискримінаційного закону «Про повну загальну середню освіту».
Юлія Льовочкіна переобрана членом Моніторингового комітету ПАРЄ
27 січня 2020
Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юлія Льовочкіна переобрана членом Комітету ПАРЄ щодо дотримання зобов'язань державами-членами Ради Європи (Моніторингового комітету ПАРЄ). Відповідне рішення було прийнято сьогодні на засіданні Бюро Асамблеї.
Звернення учасників громадських слухань за результатами обговорення прийнятого Закону України «Про повну загальну середню освіту»
27 січня 2020
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагає від Президента України Володимира Зеленського згадати про свої обов'язки гаранта Конституції, передвиборчі обіцянки, які він дав людям, і міжнародно-правові зобов'язання Української держави. Президент повинен скористатися правом вето щодо Закону «Про повну загальну середню освіту».
Наталія Онуфрієнко: Працюю і буду працювати заради добробуту людей!
27 січня 2020
Депутат Бердичівської міської ради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ, голова громадської ради Бердичівського геріатричного пансіонату Наталія Онуфрієнко провела особистий прийом підопічних пансіонату.
Ростислав Дубовий: Якщо влада хоче миру, то не потрібно сидіти склавши руки!
27 січня 2020
Ростислав Дубовий: Якщо влада хоче миру, то не потрібно сидіти склавши руки!
Юрій Бойко: Мир – головна і необхідна умова для розвитку України
27 січня 2020
Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.
×
Приєднатися