Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Новини

Депутати «Опозиційної платформи ‒ За життя» вимагають від ДБР і НАБУ розслідувати корупційні дії Олександра Ткаченка в питанні приватизації Одеської кіностудії
9 жовтня 2019
3 жовтня 2019 року Верховна Рада України прийняла закон «Про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з набранням чинності Законом України "Про державну підтримку кінематографії в Україні"» (реєстр. № 0896 від 29.08.2019), який дозволив приватизацію ПрАТ «Одеська кіностудія».
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ зареєструвала законопроект з метою захистити права нацменшин навчатися рідною мовою
9 жовтня 2019
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає захистити право національних громад навчатися рідною мовою. Відповідний законопроект зареєстрований у Верховній Раді.
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вітає Співголову партії з Днем народження!
9 жовтня 2019
Вельмишановний Юрію Анатолійовичу! Прийміть наші найщиріші вітання. Для всіх нас Ви - взірець людини слова і діла, мудрий керівник і надійний товариш. У Вас є дивовижна риса - слухати і чути людей. За це вас поважають і цінують всі, хто працював чи хоч раз перетинався з Вами у різні періоди Вашого життя.
Юрій Бойко: Напередодні зустрічі у «нормандського форматі» політики повинні бути відповідальними, а не розпалювати суспільство
8 жовтня 2019
Про це в ефірі «112 Україна» заявив Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.
Олександр Чорноморець: Україна не готова до відкриття ринку землі
8 жовтня 2019
На цьому наголосив депутат Житомирської обласної ради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Олександр ЧОРНОМОРЕЦЬ під час виступу на позачерговій сесії 8 жовтня.
Наталія Рибак: Потрібно зробити все можливе, щоб в країні настав мир і ми назавжди забули слово «війна»
8 жовтня 2019
На цьому наголосила депутат Житомирської облради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Рибак під час виступу на позачерговій сесії 8 жовтня.
Єгор Устинов: Сьогоднішнє голосування більшості депутатів Херсонської міськради -–це політичні маніпуляції
8 жовтня 2019
На сесії Херсонської міськради 8 жовтня депутатська група ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ чисельністю 6 чоловік не підтримала звернення більшості депутатів до Президента України та Верховної Ради, які виступили проти так званої формули Штайнмайера.
Наталія Королевська: Верифікація виплат - це соціальний експеримент, від якого можуть постраждати 12 мільйонів громадян
8 жовтня 2019
Такий соціальний експеримент приховує колосальні ризики і може мати катастрофічні наслідки - він не тільки позбавить найменш захищених громадян будь-якої державної допомоги, але й може породити масові факти побутової корупції.
У Дніпрі відбувся фінал Дворових ігор - 2019
8 жовтня 2019
У Дніпрі відбувся фінал Дворових ігор - 2019
Вимагаємо припинити мовну дискримінацію і забезпечити Конституційне право громадян отримувати освіту рідною мовою
8 жовтня 2019
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ продовжить на всіх рівнях відстоювати демократичні цінності та конституційні права людини. Україна стане цивілізованою і правовою державою.
×
Приєднатися